Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka Korsanları vs. Sakazuki

Kim kazanır?

• Hasır Şapka Korsanları

Kullanılan: 5 50.0%
  • Sakazuki

Kullanılan: 5 50.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
sırf tartışma çıkarmak için bizim tayfa yener diyorum:D ve ekliyorum;

wb'nin tayfası yenemedi demişsiniz... o tayfa kaç kişi? 30-40? bizimkiler kaç kişi? 9 şimdi 30-40 kişi ile yonkou olmuş bir tayfadakiler mi daha güçlüdür? yoksa 9 kişiyle mi? "yok o tayfada çöpler/işe yaramaz adamlar var" demeyin hadi kırk kişinin yarısı işe yaramaz adam olsa yine 20 kişi var. yani demem o dur ki marco ve vista, zoro ve sanjiden daha güçsüzdür yada öyle olmalıdır

Tayfa vs Kizaru olsa belki tayfa derdim de konu Akainu olunca şimdilik imkansız. Akainun hakisine ve mağmasına karşı gelecek hakileri yoktur şu aşamada.

sırf tartışma çıkarmak için bizim tayfa yener diyorum:D ve ekliyorum;

wb'nin tayfası yenemedi demişsiniz... o tayfa kaç kişi? 30-40? bizimkiler kaç kişi? 9 şimdi 30-40 kişi ile yonkou olmuş bir tayfadakiler mi daha güçlüdür? yoksa 9 kişiyle mi? "yok o tayfada çöpler/işe yaramaz adamlar var" demeyin hadi kırk kişinin yarısı işe yaramaz adam olsa yine 20 kişi var. yani demem o dur ki marco ve vista, zoro ve sanjiden daha güçsüzdür yada öyle olmalıdır
:D bizimkiler yonkou olduda haberimmi yok ?

Reversi

Bole anketlerde sanki yanlis kisiye oy verirsem beni doveceklermis gibi geliyor.
Ama akainu ya vermek isterken kendimi mugiwaraya vermeyi mecbur hissettim.
Aynısı banada oluyor:D Konuya gelirsek isterse law luffy beraber dalsın yinede yerinden oynatamazlar bana göre AKAİNU:mincika:lar

Akainu'da haki savunması olayı olmasa aslında, sadece canavar üçlü bile yenebilirdi zorlanarak. Ama haki savunması her şeyi bozuyor. Adamda zaten hayvani güç var, üstüne bir de muhteşem bir savunma eklenince, yapacak bir şey kalmıyor. Haki seviyesinin WB gibi, Rayleigh, Garp gibi en üst düzey olması gerekiyor. Bizim tayfanın haki seviyesi daha ortalarda. Akainu alır hepsini. Ya da en azından kaçan kurtulur.

Mugiwara'larımız tahminimden fazla oy aldı açıkçası. Yalnız süre koymadım olurda konu kalırsa 2-3 yıl sonra anket tersine döner. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık