Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hasır Şapka İttifakı vs. Koca Ana Korsanları

Böylesi Bir Senaryoda Durum Ne Olurdu?

• Kullanılan toplam oy
    59
Law var aslında. Aralarında hız yarışı olur. Biri geleceği görüyor, diğeri ışınlanabiliyor.

Kim kazanır bilemem ama cidden ilginç bir kapışma olur.
Şimdi cidden ilgimi çekti he... Acaba Law-Katakuri dövüşü nasıl olurdu?

Ayrıca not; Law açıklamasındaki son cümleden sebep tavır aldım. Oylamıyorum. Ki Oven'la Perospero'ya karıştırmışın sanırım. :artiz:
Law bir süre oyalayabilir ama ben Kata'ya hasar verebileceğini sanmıyorum. Ben Law'ı 4. Komutan seviyesi görüyorum . Yanında Jimbe ile dalsa bile alacağı meçhul. O dövüsten sonra onlardan daha iş olmaz zaten. Geriye Oven, Perespero,Tamago,Bruule,Daifuku ve Amande kalıyor.Zoro Oven'i alsa yorulur.Bizim tarafta Zoro'ya destek olacak adam olmadığı için yenilirler

Son düzenleme:
Katakuri karşısında teke tek de hiçbirinin şansı yok ama olurda Law Jinbei ve Zoro üçlüsünden biri Katakuri haricindeki diğerleri karşısında işlerini fazla uzatmadan yenip de Katakuri'ye karşı 2-1 ve ya 3-1 bir duruma gelirse kazanma şansları var.

Diyeceğim Oven ve Perospero'nun tam olarak ne kadar güçlü olduğu bu savaşı kolay bir şekilde kazanmalarını sağlayacak bir etken. Yine de bu konunun Zoro'nun tam da bayıldığı haftaya denk gelmesi oyumu Big Mom tarafına kullanmamız sağlıyor.

Açıklamalarda zaten Luffy'nin Katakuri'ye yenildiği açıklaması var. Teke tek de Katsauri'yi alacak adam yok o yüzden.

Edit: Daifuku da varmış. Big Mom tarafı alır.

Law bir süre oyalayabilir ama ben Kata'ya hasar verebileceğini sanmıyorum.
Law'ın yakından uyguladığı çok tehlikeli teknikleri var. Adam doktor. Sadece bir kere dokunmayla kalp çıkarabiliyor. Gamma Knife var elinde içorgan parçalıyor.
Savaşı kazanıp kazanamayacağına yorum yapmıyorum da "hasar veremez" fikri bana pek mümkün gelmedi.

Law'ın yakından uyguladığı çok tehlikeli teknikleri var. Adam doktor. Sadece bir kere dokunmayla kalp çıkarabiliyor. Gamma Knife var elinde içorgan parçalıyor.
Savaşı kazanıp kazanamayacağına yorum yapmıyorum da "hasar veremez" fikri bana pek mümkün gelmedi.
Eğer ışınlanması Kata'nın tepki süresinden hızlıysa hasar verir, ama ben sanmıyorum Kata hız konusunda geride kalsın. Gamma knife çakabilirse zaten avantajlı olur ama geleceği görebilen ve Sneakman da bile eşit mücadele eden adamın o tekniği yiyeceğini düşünmüyorum.

Eğer ışınlanması Kata'nın tepki süresinden hızlıysa hasar verir, ama ben sanmıyorum Kata hız konusunda geride kalsın. Gamma knife çakabilirse zaten avantajlı olur ama geleceği görebilen ve Sneakman da bile eşit mücadele eden adamın o tekniği yiyeceğini düşünmüyorum.
Bence sürekli bir taraf kazanmaz bu yarışta. Bazen Katakuri daha hızlı olur, bazen Law.
Ve Law çok zeki bir adam. Katakuri değil demiyorum ama bize zekasını ön plana çıkaran bir sahne verilmedi o yüzden Law'dan daha zeki olduğunu sanmam.

Böyle olunca da ilginç bir fikir oluyor işte ikisinin savaşı. Bir ton senaryo yazılabilir.

Katakuri dışında bizimkilere zorluk çıkartacak kimse yok.

Orada da olayı dayanıklılık savaşına dönüştürürlerse zaten yorgun ve yaralı Kata ile de başa çıkabilirler. Bu adam temizken maks 12 saat ayakta kalabildi. Yaralı ve yorgun haldeyken kaç saat dayanabilecek.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık