Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Linlin ömür vergisini bu kadar geniş bir kitleye hükmedince baya kısardı. Hem sadece bir kişinin ömrünü çok ufak ölçüde değiştirmiş olurdu hem kendi de ölümsüz olurdu.

Linlin'in böyle bir düzenlemeye kafası çalışmaz belki ama Perospero gibi bir başbakan yanındayken böyle olurdu sistem. Linlin seçeneği de hükümetten iyi bence. Irkçı, Kutsal köpeği hükümetin aksine her ırka eşit şekilde hizmet edecek Linlin'e oyum.

Kaido'da oni olduğundan ırkçılık yapıyordu sadece Kurozumi Orochi reis olsa düşünebilirdim.

Linlin ömür vergisini bu kadar geniş bir kitleye hükmedince baya kısardı. Hem sadece bir kişinin ömrünü çok ufak ölçüde değiştirmiş olurdu hem kendi de ölümsüz olurdu.

Linlin'in böyle bir düzenlemeye kafası çalışmaz belki ama Perospero gibi bir başbakan yanındayken böyle olurdu sistem. Linlin seçeneği de hükümetten iyi bence. Irkçı, Kutsal köpeği hükümetin aksine her ırka eşit şekilde hizmet edecek Linlin'e oyum.

Kaido'da oni olduğundan ırkçılık yapıyordu sadece Kurozumi Orochi reis olsa düşünebilirdim.
Abicim senin sınavın yok mu? Gidip ders çalışsana yav... Gelmiş bir de Linlin diyor, Orochi diyor :artiz:

One piece mangasının yazılma sebebi başlı başına kutsallar ve ona bağlı hükümet demek istedim.Korsanlık macerası değil.Korsanlık macerası olsa hükümet çok az gösterilir ve mevzu kk olunca kapanırdı.
He ben de çekilme sebebi deyince, hükümet olmasa kimse bu mangayı çekmez okumaz diye anladım. Ben ona bir şey demedim ki, kötüler içinden en tercih edilebiliri görmek istedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık