Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

Hangisinin Dünyayı Yönetmesini Yeğlersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    141
Yalanlardan oluşan organize bir Bigmom propagandası dönüyor konuda, sakın bu aldatmacaya kanmayın dostlarım.
Öncelikle bu şahıs (Bigmom) anketteki en yozlaşmış kişidir. Öyle ki kendi kanından olmayan hiç kimse devlette yüksek yerlere gelemez. Gelenlerde bu şahsın oğlu veya kızının gönlünü hoş tutmak zorundadır. Bunun örneğini Bege ile görüyoruz, adam Bigmom saflarında yükselebilmek için evlilik yapmak zorunda kalmıştır. Yani herkesin eşit olduğu söylentisi bir yalandır, Kutsal ejderler=Bigmom'ın soyundan gelen kızları ve oğulları.
Bu şahsı parlatmak için söylenen bir başka yalan da ömründen birkaç sene verip mutlu ve huzurlu bir şekilde ölene kadar yaşayabileceğin yalanıdır. Bunun gerçek olmadığını Bigmom tatlı krizine girdiğinde gördük. Sakin sakin adanda oturuyorsundur ama karnı acıktığı için cumhurbaşkanı/imparatoriçe senin evini gelip yiyebiliyordur ve sende bu bölgeye güvenli diyorsundur. Tamamen saçmalık, güvenliden çok kapana kısılmışlık görüyorum ben burada.
Neyse kısacası Bigmom hanedanının yönettiği bir dünya ne güvenli ne liyakatli ne de huzurlu olacaktır. Anketteki diğer iki korsan :artiz: seçeneğe hiç girmiyorum bile ama en azından bu diğer iki seçenekte liyakat var. Huzur, güvenlik ve liyakat için hangi seçeneğe vermeniz gerektiğini biliyorsunuz ;)

Kaido düşman başına,Dünya Hük bildiğin mafya/derin devlet gibi bu yüzden istemezdim.Linlin daha kendini yönetemiyor.Her ne kadar kişiliği garip olsada Teach derdim.

Ömür vergisi hariç Linlin'in ülkesi iyi. Ömür vergisi de yanlış hatırlamıyorsam yılda bir aydı. 84 yıl için 7 yıl eder. Ha 84 yaşamışsın ha 77. Refah içinde 77 yıl yaşamak iyidir. Ülkede ayrımcılık yok. Her yemek dolu. Aç kalma derdi yok. Linlin'in ülkesinin veliahtı da iyi. Kata başa geçince iyice şahlandırır ülkeyi. Katacıları sandıkları terk etmemeye davet ediyorum.

Net Linlin. Linlin olmasa Tottoland harika bir ülke zaten. Her şey şekerden, insanlar güleryüzlü. Tek problem vergi sistemi, o kadarı da olsun. Kölelik yok yağmaca yok mis.

Alternatif bir evrende Usopp,Foxy,Captain Buggy,Trebol-sama dortlusunun yöneteceği bir dunyada yaşamak isterdim.Soruya gelince;ne diyeyim ki al birini vur ötekine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık