Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangisine Katılırdınız?

Hangisine katılmak isterdiniz ?

• Kullanılan toplam oy
    217
Şimdi younkou olmaz risk sevmiyorum yeteri kadar güçlü olsam bile. Maceraya gerek yok.
Devrimciler hiç olmaz !! Adalet sağlanacak, Dünya değişecek, haksızlık son bulacak gibi sözde kahramanımsı davranışlardan nefret ederim. He doğru yoldalar tabi bravo :alkis: ama ben almayayım. :bilmem:
Mihawk desen şarap madeni var herifin sanki ve benim için de uygun olabilirdi. Ancak yanında 1 tane pembe saçlı hatun ile onca yıl geçmez malesef.
En mantıklı gelen durum denizciler burada. Eğer yeteri kadar güçlüysen canın sıkıldığı zaman istediğini yapabiliyorsun. Harem kurmana bile müsade ederler bunlar. Canın sıkıldığı zaman ise ter atmak için Don Krieg gibi herifleri kovalarsın. Hayat böyle keyiflidir işte. Hele Garp gibi emekli olduktan sonra keyfine keyif demezsin.

En iyisi mihawk reisin yanı. Perona bile rahat rahat yaşıyordu orada. Koca şato, istediğini yap. Diğerleri hep risk.
Ulan en iyisi olsa adamın kendi başkasına yanlamazdı. Kapıya marine dayanınca gelen ilk teklife topukları dübürüne vura vura koştu.
B
Anketten Mihawk seçeneği kaldırılmalı. Kendisi artık bir yonkou commanderı.

Ulan en iyisi olsa adamın kendi başkasına yanlamazdı. Kapıya marine dayanınca gelen ilk teklife topukları dübürüne vura vura koştu.
B
Anketten Mihawk seçeneği kaldırılmalı. Kendisi artık bir yonkou commanderı.
Boş yapmışsın. Dolu cevap verme gereği duymadım. Sana ceza olarak, bu gibi saçma yorumlara devam etmen yeterli olacaktır. Böyle yorumları gördükçe Mihawk haterı olmamakla gurur duyuyorum, iyi ki de Mihawk Fanıyız ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık