Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

Hangi Karakterler Amiral Seviyesidir?

• Kullanılan toplam oy
    162
KK harici birinin sağ kolu amiral etmeyecek. Zoro da şuan o seviyenin az biraz altındadır. Beckmann için amiral seviyesi olabileceği sadece temenni olarak kalabilir şu kertede o yüzden iddia edemem ama beklenti olduğu doğrudur. Kid ve Law en güçsüz amiralle aşık atacak seviyede olabileceği için amiral seviyesidir diye düşünüyorum. Sabo ise doğal amiral seviyesi adayımdır. Burgess Dressrosa dönemi diğer yonko tayfalarına nazaran çok çok Yc2'dir benim gözümde ve Sabo oyuncak büker gibi büktü adamı. Aynı anda 3 Burgess olsa çok çok terler gibi bir imaj çizdi. Fujitora ile kapışması tiyatro gibi olduğu için referans almıyorum. Son olaylardan sonra amiral seviyesinde olduğunu düşündürecek icraatları var.

Hayatta kalırsa ve meyveyi kaptırmazsa Bb dövüşü sonrası Law ve Elbaf'ta kestaneyi çizdirmezse orada yaşayacağı aksiyonlar sonrası Kid boru gibi amiral ederler. Zoro'ya önemli bir güçlendirme daha lazım ondan sonra o da amiral. Sabo zaten oradadır artık. Beckman reis de yılların beklentisi. Anketteki genç isimlerin zirvesinin amiral etmeme ihtimali yok. Herkes amiral gücünde yeaaaa çekmek için doğru konu bu değil. Cidden tribe girecek olan varsa hakkını başka konulara saklasın.

Zoro önemli bir güçlendirme aldığı zaman Amiral seviyesidir. Vega arcı en kötü diğer arc amiral olur reis.

Sabo Amiral seviyesidir diye düşünüyorum. İcraatları ortada , herif nereden kumayı çekip almış Dragonsuz. Fuji ile sürtüştü, Burgess ile dalga geçti. Meyve öncesi b. haki şov yapmıştı Dressrosa da. Amiral değildir deseniz de en yakın kişi bu arkadaş olabilir. Ana karakterin kardeşi olmasından ötürü de torpilli zaten.

Beckmann benim sağ kolum Amirale en yakın sağ kol kendisidir diye düşünüyorum. Herkesin dediği gibi yılların beklentisi var. Saçı başı da ağarmış, amiral olgunluğu da var. Beklenti büyük reiste. Amiral olmasa da en yakınıdır korsan sağ kolları arasında. Shiryu geçecektir kendisini ama .

Law ve Kid ise bu arctan sonrası en güçsüz amiral seviyesine gelirler diye düşünüyorum. Kid Elbafta, Law da Karasakal vs sinden power upla döner amiralliğe merdiven dayarlar. Son savaşta en büyük müttefiklerimiz olacaktır bu keratalar. Yeni nesil içerisinden tabiki.

Law'ın Zoro'dan fazla oy alması........
Kral haki sahibi olmayan adamı zirveye yazıyor bunlar. Körler galiba. Eski 4 yonkou da kral haki sahibi. Dragon da öyle. Roger da öyle. Sağ kol ray kral hakili. Muhtemelen teach de kral hakili çıkacak. Bunlar gitmiş sadece meyve gücü uyandırmış, yardımına garpın geldiği adamı zoro gibi shawk korkutan, sağ kola 3 atan adamın önüne koyuyorlar. Zoro olsa bigmom çok daha hızlı düşerdi.

Kral haki sahibi olmayan adamı zirveye yazıyor bunlar. Körler galiba. Eski 4 yonkou da kral haki sahibi. Dragon da öyle. Roger da öyle. Sağ kol ray kral hakili. Muhtemelen teach de kral hakili çıkacak. Bunlar gitmiş sadece meyve gücü uyandırmış, yardımına garpın geldiği adamı zoro gibi shawk korkutan, sağ kola 3 atan adamın önüne koyuyorlar. Zoro olsa bigmom çok daha hızlı düşerdi.
Zoro kral haki faktörü olmadan bile çok üstün Law'dan. Bunlar kafayı yemiş yine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık