Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Karakterin Çocuğu Seride Olsun İsterdiniz?

Hangisi seride olsun isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    132
Shanks ve Dragon arasında kalmıştım. Sonra dedim zaten Shanks hali hazırda baba oldu. Gösterdiler de, Dragona bakalım bi de. Ona da mı hayırsız yoksa sadece Luffy'ye mı garezi var merak ediyorum.
O kadar eminiz yani. Ama ben hala anlam veremiyorum neden tekrar East Blue'ya gittiler, ya da makino'yu mu çağırdılar naptılar :D Luffy'nin bir tane ablası olsa çok güzel olurdu, zaten hali hazırda abileri var (Ace, Sabo)

O kadar eminiz yani. Ama ben hala anlam veremiyorum neden tekrar East Blue'ya gittiler, ya da makino'yu mu çağırdılar naptılar :D Luffy'nin bir tane ablası olsa çok güzel olurdu, zaten hali hazırda abileri var (Ace, Sabo)
Ben de öyle istiyorum.
Odaya sordular onu yahu. O da -kelime şakası gibi oldu da isminden şey oldu :( - "Evet, tahmin ettiğiniz kişi." babında bi cevap vermişti. Yani o kesin. :D

Ben de öyle istiyorum.
Odaya sordular onu yahu. O da -kelime şakası gibi oldu da isminden şey oldu :( - "Evet, tahmin ettiğiniz kişi." babında bi cevap vermişti. Yani o kesin. :D
Aynen aynen. Shanks'ın veledini senle mi tartışmıştık ya? Hatırlıyorum biriyle tartıştığımı çünkü. Valla bilemiyorum ya. Shanks hayranı olarak Shanks'ın çocuğu olması çok garip geliyor :D
Luffy'nin güçlü bir ablası çıksa falan. Çok iyi olur ama işte hayaller hayatlar :D

Aynen aynen. Shanks'ın veledini senle mi tartışmıştık ya? Hatırlıyorum biriyle tartıştığımı çünkü. Valla bilemiyorum ya. Shanks hayranı olarak Shanks'ın çocuğu olması çok garip geliyor :D
Luffy'nin güçlü bir ablası çıksa falan. Çok iyi olur ama işte hayaller hayatlar :D
Luffy'nin de şapkayı vereceği biri olması fena olmaz hani. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık