Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangi Karakterin Çocuğu Seride Olsun İsterdiniz?

Hangisi seride olsun isterdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    132
Eğer tahminlerim doğruysa Shanks'ın zaten çocuğu var.

Şuan olmayabilir ama gelecekte Shanks'ın çocuğunun büyüdüğü bir one shot tatlı giderdi.

Q: I really like Crocodile, Mihawk, and Doflamingo. These three haven’t left behind any offspring, are they going to be single forever? If they did have children, what would their faces look like? P.N. Purple Panda

Oda: They do have experience with weddings --. I don’t know whether or not they had children but you can enjoy my imagination. And with that, see you next SBS!

• Crocodile kid: I have completed my homework father!

• Mihawk kid: What do you want, Rabbit-bastard

• Doflamingo kid: Papa, my allowance was stolen, give me some more.
@Millennium Wizard Koffy'nin veledi bile kendi gibi ağlak oluyormuş, bak. :hhh:

Q: I really like Crocodile, Mihawk, and Doflamingo. These three haven’t left behind any offspring, are they going to be single forever? If they did have children, what would their faces look like? P.N. Purple Panda

Oda: They do have experience with weddings --. I don’t know whether or not they had children but you can enjoy my imagination. And with that, see you next SBS!

• Crocodile kid: I have completed my homework father!

• Mihawk kid: What do you want, Rabbit-bastard

• Doflamingo kid: Papa, my allowance was stolen, give me some more.
@Millennium Wizard Koffy'nin veledi bile kendi gibi ağlak oluyormuş, bak. :hhh:

Mihawk'ın çocuğu tavşan avında.

Akainu'nun çocuğunu görmek isterdim. Ama denizci değil korsan olarak. Ederler böyle babaya deyip isyan edecek filan. Hatta luffy destekçisi olacak. Efsane yan hikaye ulan.

Akainu mod düşecek oğlum bile bunu yaptıysa diyecek... Ölürken sadece senin daha güvende olacağın bir dünya yaratmak istemiştim diyerek son nefesini verecek... Uf uf uf

Akainu'nun çocuğunu görmek isterdim. Ama denizci değil korsan olarak. Ederler böyle babaya deyip isyan edecek filan. Hatta luffy destekçisi olacak. Efsane yan hikaye ulan.

Akainu mod düşecek oğlum bile bunu yaptıysa diyecek... Ölürken sadece senin daha güvende olacağın bir dünya yaratmak istemiştim diyerek son nefesini verecek... Uf uf uf
E bu Yamato. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık