Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Evren ve Karakterler?

Eh iki tane adamın Luffy'den etkilenip onun tarafına geçmesi ile Naruto ve muadillerinin her önüne geleni sohbet ederek ikna etmesini aynı kefeye mi koyuyorsun o zaman..?
Naruto'nun ikna ettiği [Her önüne gelenleri] say madem kaç taneymiş? Şöyle bir 30-40 tane çıkar he. :S Yukarıdaki mesajlarımda Luffy dövdüğünü ya müttefiki yapar ya imana getirir demiştim. Adam Kraken'i bile dövüp evcil hayvanı yaptı, siz hala üçün beşin hesabını yapıyorsunuz. :/

Unknown

Şimdi konuyu bilmiyorum ama OP de tüm düşmanlar itttifak oldu olayının açıklaması çok rahat yapılabilir.Şimdi ana karakterimiz düşmanı olarak gördüğü karakterleri sadece sinirini atana kadar dövüyor ondan sonra öldürmüyor.E düşmanlarda haliyle ilerlemeye devam ediyor bir şekilde..İlerde bir yerde Luffy ile karşılaştıklarında Luffy sinirini atmış olduğundan özel bir kini olmuyor.Ama düşmanın karşılaştığında 3 tane yapacağı şey kalıyor.

1-Bir kere yenildim.Bir daha yenilmem deyip kaçmak.
2-Bir kere yenildim bu adam benden güçlü..Yenemediğin bileği öperim deyip bir şekilde Luffy ile bağlantı oluşturuyor..
3-Bir kere yenildim ama o sadece şantı deyip tekrar saldırmak..

1-2 gayet olası şeyler ama bu karakterler niye tekrar karşılaştıklarında savaşmadılar..Öncelikle hatırladığım kadarıyla listesini yapayım.

1-Alvida : Kaybettikten sonra intikam alma amacıyla ittifak kurdu.
2-Helmeppo: Kaybettikten sonra tutuklanmak yerine Coby ile denizcilere katıldı.Coby ile zamanla arkadaş oldu.
3-Balta elli Morgan : Kapak hikayesinden sonrasını görmedik.
4-Buggy:İntikam almayı denedi ama başaramayınca tamamen Luffy ye bulaşılmayacağını anlayıp kaçmaya çalıştı.Oda olmayınca mecbur ittifak kurup bir şekilde İD den kurtulmaya çalıştı.Yani 1-2-3 de yaptı :D
5-Kuro:Karşılaşmadık.
6-Krieg:Karşılaşmadık.
.
.
.
?-Crocodile:Artık ne intikam nede hırs duygusu vardı.WB yi duyunca eski hayalleri aklına gelip geçici bir ittifak kurdu.Ama savaşta Luffy den tamamen etkilenip gerçek bir ittifak kurdu.
?-Smoker:Her ne kadar Luffy nin sapığı olsa..Hatta Luffy resmi olarak yenmesede..Luffy ile durmadan zor durumlarda kaldığı için ittifak kurdu.
?-Belamy:Luffy e yenildikten sonra gezmeye başladı..Skypia yı keşfedip yeni şeyler öğrendi.Ve bir şekilde Luffy e hiç bir şekilde kini kalmadı.Hayatı boyunca Dofly nin tayfasına girip ondan övgü duymak istedi ama bunu eski düşmanı hiç bir beklentisi olmadan yaptı..Bir şekilde yine luffy den etkilendi.

Yani bu liste daha uzar..İntikam almaya çalışsa lar bile bir süre sonra Luffy nin artık kendi seviyelerini aştığını farkedip ister istemez Luffy e katılmak zorunda kaldılar.Belki bu tartışılmıyordu bile ama yazasım geldi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık