Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Hangi Büyülü Nesneye Sahip Olmak İsterdiniz?

The World Over Heaven gücü Jojo’nun eyes of heaven oyununda Dio’nun gücü yani Standı bu Stand zamanı istediği gibi durduruyor ve yumruk attığı şeyin var oluşunu değiştiriyor.

Ondan dedim zırhı. Taşlar veriliyorsa zırh da verilir.
Ama Hulkun elinde eldiven olsada zar zor kullanmıştı taşları.Zırh ek güç sağlıyorsa uzun zamandır Marvel takip etmiyorum yani zırh konularını bilmiyorum.

Ejder toplarının sınırları mı var :hoo: Dragon Ballı tam izlememenin zararları benim bildiğim dilediğin her şeyi yerine getirmiyor mu?
O dünyanın kami(tanrısına) göre gücü var diye hatırlıyorum, DB güç konusunda karışık demeyeyim de biraz absürd bir seri olduğu için, ejder toplarının gücü de sınırlı ve net değil, Goku ikinci kez öldüğünde kendi dünyasının kamisinin gücü Goku'yu tekrar diriltmeye yetmiyordu diye hatırlıyorum.

O dünyanın kami(tanrısına) göre gücü var diye hatırlıyorum, DB güç konusunda karışık demeyeyim de biraz absürd bir seri olduğu için, ejder toplarının gücü de sınırlı ve net değil, Goku ikinci kez öldüğünde kendi dünyasının kamisinin gücü Goku'yu tekrar diriltmeye yetmiyordu diye hatırlıyorum.
Garip bir sistemmiş.

Sen söyleyince hatırladım. Evet tam olarak böyleydi. Normal hayatta olduğumuz için bizim kaminin gücüne göre sınırlı olduğuna göre... beynim yandı. Sınırsız her dileğimizi yerine getirmeli, bu yüzden en iyi seçenek ejder topları gibi geliyor.

Ama tek dilek diledikten sonra evrenin ücra köşelerine dağılıyorsa o zaman gider sonsuzluk taşlarını seçerdim :oleyo2:

Listede sonsuzluk taşları ve Ejder topları olunca diğerleri çok güçsüz ve işlevsiz geliyor.

Ejder toplarını alır sonsuz dilek hakkı dilerdim.:oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık