Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hancock Saldırılarına Fatihin Hakisi Ekleyebiliyor Mudur?

Sizce İleri Seviye Fatihin Hakisi Kullanabiliyor Mudur?

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .
Ekleyemez. Minimum sağ kol seviyesinde görürüz bu yeteneği.
Hancock'u belirli bir seviye kalıbına sokan nedir ? Minimum sağ kol seviyesinde görüleceğini düşünüyorsan, Hancock'u sağ koldan güçsüz yapan nedir ? Güçlü yapan da bir şey var demiyorum yanlış anlaşılmasın gücünü kalıplaştıran sahneler mevcut değil diyorum sadece

Hancock'u belirli bir seviye kalıbına sokan nedir ? Minimum sağ kol seviyesinde görüleceğini düşünüyorsan, Hancock'u sağ koldan güçsüz yapan nedir ? Güçlü yapan da bir şey var demiyorum yanlış anlaşılmasın gücünü kalıplaştıran sahneler mevcut değil diyorum sadece
Bıraktığı izlenimden öte birşey yok. Genel olarak sağ kol havası vermedi. Onlarla yan yana koyunca oturmuyor işte. Bu saatten sonra işleneceğini sanmıyorum. Dof'tan biraz daha güçsüz, Kuma'dan biraz güçlüdür o kadar.

Bıraktığı izlenimden öte birşey yok. Genel olarak sağ kol havası vermedi. Onlarla yan yana koyunca oturmuyor işte. Bu saatten sonra işleneceğini sanmıyorum. Dof'tan biraz daha güçsüz, Kuma'dan biraz güçlüdür o kadar.
Bak bu bana göre imkansız işte. Doftan biraz daha güçsüz olduğunu hiç sanmıyorum.

Hancock'un serideki misyonu ne olacak? Önemli bir rol alacaksa eğer, bu gücü kullanabiliyordur ama sanmıyorum. Karakterin varoluş sebebi, Lufi'nin işlerinin rast gitmesini sağlamak. Şu saatten sonra seride önemli bir rol alması biraz saçma olur.
Kutsal ejderlere olan kini sebebiyle. Olası hükümet ile olacak olan son savaşa gelebilir ittifak olarak...
Ekleyebiliyorsa Coby'nin canı çok acıyacak...
Bence kullanabiliyordur.
Coby'nin Luffy'nin posterini görmesi yeter dövüşe girmemesi için...

Ya

Evet arkadaşlar. Hancock'un Fatihin Hakisi kullanabildiğini zaman atlaması öncesinden beri biliyorduk. Sizce Hancock tıpki en güçlülerin yaptığı gibi saldırılarına Fatihin Hakisi ekleyebiliyor mudur? Özellikle Smoker Kuja'nın hakisi diye üstüne basmıştı.

Gördüğümüz Kadarıyla Saldırılarına Fatihin Hakisi Ekleyebilen Kişiler:
Kaido
Big Mom
Roger
Whitebeard
Shanks
Luffy
Zoro
Yamato
Tabi ki kullanabiliyor, Haoshoku Haki'si Wano ve sonrası gösterilen her karakter bu gücü saldırılarında kullanabiliyor olacak muhtemelen.

Kutsal ejderlere olan kini sebebiyle. Olası hükümet ile olacak olan son savaşa gelebilir ittifak olarak...
Eğer misyonu bu olacaksa, fatihin hakisini etkin bir şekilde kullanmasına gerek yok. Toplasın ordusunu gelsin biricik aşkının yanına. Bir de bu kadar devasa bir gücü Hancock'a ne diye vereceğiz? Bir yonkou ya da amiralle vs mi atacak? Bu güce sahip olması için gerekli bir sebep yok bana kalırsa.

Imkansız demişsın bide,bizim göremediğimiz neyi görüyon Hancockta.
Bana göre imkansız dedim. Biraz daha farklı bir şey yani. Bana göre imkansız olma nedeni benim seride kendisini daha farklı bir yerde konumlandırmam. Yoksa güç olarak henüz hiçbir netliği olmayan bir karakterde kimse imkansızlıktan bahesedemez. Forumdan a kişisine göre Coby'e kaybedecektir. B kişisi kardeşleri 2 yıl önceki Luffye kaybetmiş bu ne olsun o zaman der.

Şimdi sağlam meyve kullanımı ve 3 hakiye sahip olma konusunda iki karakter kağıt üzerinde düz şekilde bakılınca Hancock gözükmediği sürece Dofun üzerine koyulacak bir sahnesi mevcut değil.

Fakat bence karakterin serinin geldiği nokta itibariyle ve hala misyonu olduğunu düşündüğüm için Doftan güçsüz çıkmaz. Bu noktadan sonra çok uç güçler görücez. Sadece üstün meyve kullanımı göstermiş Dof hakiler itibariyle yetersiz kalıyor. Zaten Jack'in ismini duyduğunda verdiği tepki. Dofun Luffy'e kaybettiği bilinirken Cracker'ın yollanması az çok Dofun güç olarak olduğu noktayı gösteriyor. Ben Hancock'un Luffy'nin eşi olacağını düşünüyorum. Rouge veya Toki gibi güç vaadetmeyen birisi de değil. Luffy Korsanlar Kralı gücündeyken eşinin komutan seviyelerinde dolaşacağına gram inanmıyorum. Kral hakiyi bugün kullanmaz yarın kullanır hiçbir önemi yok. Bugün 2 Komutandır yarın sağ kol olur. Gücünde kalıplaşmış bir şey yok sınırı, ucu açık bir karakter herkesin hikayesel olarak kafasında konumlandırdığı yere göre gücü değişiklik gösterir. Ben böyle konumlandırdığım için özellikle bana göre imkansız ibaresini kullandım. Estağfurullah sizin görememenizle alakalı bir durum yok tamamen farklı yorumlama farkı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık