Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Hajime no Ippo

Çok büyük iş, elinize sağlık.

Ippo hala paçavra gibi sağda solda savruluyorsa kaleminin kıvrmını sevsinler öyle mangakanın
Bence manganın ippoya bu şekilde yol vermesi Cok iyi olmuş kendi çapında eğitmen duyguları yaşayarak boksu daha fazla öğrenmesine sebep verdi emeklilik. Çok güçlü şekilde dönecek az kaldı.

Mashiba'ya kötü birşey olacakmış gibi geliyo bana. belki Ippo'nun geri dönemsini tetikleyen şey bu olur.
Bana daha çok sendo sayesinde dönecek gibi geliyor Ricardo vs sendo sonrasında sendo adına büyük yenilgi kaçınılmaz. bana yumruk sarhoşu olucak kişi başından beri genjiye benzer durum yaşayarak sendo olucak gibi geldi.

güncelle alakam yok ama mashiba ne alaka ya? takamuranın daha kazanması gereken 3 division var. miyata varken sendo varken kimura aoki falan varken mashiba’nın maçını çizmek çok saçma geliyor .

Ippo'nun geri dönüşünü sağlayacak maç bu maç olacak gibi geliyor bana da. Mashiba'ya kötü bir şeyler olması muhtemel ama dürüstçe yapılan bir dövüşteki mağlubiyet etkilenmez ippo'yu. Öyle olsa bir sürü dövüş görmüş kişinin illaki ateşi yanardı bir şekilde. Mashiba rahat bir halde tasvir edilmiş çizimi gölgeden ibaret yumruğu havada... Her şey bir olumsuzluğu işaret ediyor gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık