Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Güvenli yeriniz olan oyunlar

Merhaba bugün farklı bir konu açmak istedim. İngilizcesi 'safe place' olarak geçen güvenli yeriniz olan oyunlar. Bunaldığınızda, sıkıldığınızda ya da bir oyun oynayayım dediğinizde elinizin ilk gittiği veya aklınıza ilk gelen oyunlar. Buna kendim örnek vermem gerekirse iki tane söyleyebilirim sanırım.
Geçenlerde tekrar bir girdim oyuna. Yeni bir hesap açıp bot alarak (MMORPG oyunlar için otomatik kasılma,toplama,görev yapma gibi özellikleri olan bir program) kayıt altına aldım. Kendi kanalıma da yükleyerek ileride izlerim demiştim. Geçenlerde ablam da demişti zaten oyun sesi açık olan yayın olsada izlesek diye.

Oyunun basit bir oynanışı olmasına rağmen Okyanuslarıın korkunç dünyası ilgimi çeken bir konu. Son DLC hariç %100 yapmıştım oyunu. Son DLC indirime girdiğinde onada bi 10-15 saat ayırırım rahat.Umarım DLC'ler çıkmaya devam eder. Ama beni en çok etkileyen şey sonu oldu.

Dota 2. Bir kaç ay hiç oynamam sonra yükler 1 hafta kadar başından kalkmam bir noktada sinir stres seviyesi yükselince tekrar silerim.

Hades var birde arada açıp bir el öldükten sonra kaparım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 1)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık