Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Güncel Roronoa Zoro vs. Bartholomew Kuma

Kaptan Zoro

Her turlu olasiligi dusunmek lazim sonra neden bunu dusunmedik demiyelim.Aklima bir sey takildi gozlem haki kral haki diyorsunuz gozetleme hakisine ne diyorsunuz peki??? Sunuda ekliyorum Kuma Dof Akainu gibi adamlarin zaten gelisimi durmustur arkadaslar.Onlarin yeterince gelistigini dusunuyorum cunku bir hedefleri yok...

K.haki olarak bahsettiğimiz gözlem hakisi zaten.Zoro ve Sanji'de bunun olduğu fishman arc'ta söylendi.En son da b.haki yani zırhlanma tipi haki de olduğu bu arc da geçti.Zoro'ya k.haki vermek nasıl zoro'ya bir utanç kaynağı anlamadım.Yani kaçabileceği saldırılardan sırf dayanıklılığı var diye kaçmasın kolunu bacağını kaptırsın böyle bir kafa yok.Bir de Dof ve Akainu'nun hedefi yok demek de olmaz ki.Dof bildiğin yer altı kralı.Adam boşu boşuna durmuyordur bu pozisyonda vardır elbet bir amacı.Akainu'yu konuşmaya gerek var mı bilmiyorum ama o adam da tüm korsanları ve devrimcileri yok edene kadar durulmaz.O ikisine hedefi yok demek olmaz.

Kaptan Zoro

Zoro hakisi olmadan önce bu tür saldirilardan zaten kacabiliyordu.Serinin basindan beri adamin yarasiz girdigi savas yok denecek kadar az arlong bile demisti bu yaralari ile bir insanin yasamasi imkansiz coktan olmesi gerekiyor diye.akainu zaten yasli. Adam gelistiremez kendini belki bundan sonraki amaci luffynin pesine dusmesi veya birilerini pesine takmasi olabilir.denizcilerin amaci korsanlara son vermek zaten

2 sene boyunca envai çeşit saldırı alıp da, hala hareket edebilen Kuma, Zoro'dan daha sağlamdır bence. Aklı gitmemiş hali, Zoro'yu yener.

Roronoa Zoro

2 sene boyunca envai çeşit saldırı alıp da, hala hareket edebilen Kuma, Zoro'dan daha sağlamdır bence. Aklı gitmemiş hali, Zoro'yu yener.
Çöpçülerle uğraşıyordur orada yahu. Ha yener gibi geliyor bana da. Doflamingo seviyesinde biridir akıllı hali.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık