Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Gücünü En Çok Merak Ettiğiniz Karakterler

Hangisinin Gücünü Merak Ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    84
3 seçenek olduğu için Im, Joy Boy ve Kadimleri seçtim. Shanks ve Mihawk ikilisi seçenekler arasında yok az da olsa bilgimiz var diye galiba. Ama işlendikleri zaman nasıl yansıtılacaklarını ve neler göstereceklerini merak ediyorum. Daha fazla seçenek olsa Weevil'i de seçerdim. Çok önemli karakterler olmasalar da Loki, Lucky Roo ve Compote'yi de merak ediyorum. Evet Compote.

Karasakal tayfası ve Compote haricinde ankette yer alan isimlerin hepsini merak ediyorum. İm, Dragon ve Roo'yu bir tık daha çok merak ediyorum.

Listedekilerden Im, Dragon ve Ryokugyu dedim. Ryokoygu'yu merak etmemin en büyük sebeplerinden biri 3 yıldır yemek yemiyor oluşu. Liste dışı Vegapunk'ı baya merak ediyorum. Karasakal korsanlarından da Laffitte.

Hemen her karakteri değerlendireyim kısaca.

İmu, Mihawk çıkabilir. Çıkarsa zaten merak ettiklerim arasında. Çıkmazsa zaten umurumda değil çünkü muhtemelen Luffy'nin dövüşeceği Kaguya tarzı biri olur. Leşşş.

Joy Boy'u merak etmiyorum. Luffy çakması çıkacak zaten neyini merak ediyim ?

Xebec'i de J. Boy ile aynı mantıkla merak etmiyorum. Bb de bu adamın çakması çıkacak muhtemelen. Hee Oda Bb'yle alakası olmayacak şekilde çizerse Xebec'i merak ederim yalan yok. Ama o çapı ve kabiliyeti Oda'da göremiyorum.

Shanks tayfasından en çok merak ettiğim kişi Beckman ama onun da dövüş stilini kendi kafamda oturttum ve buna inandım :) O yüzden benim için sürpriz çıkmayacak diye tahmin etmekteyim.

Bb tayfasından en merak ettiğim kişi Shiryu. Gerisi fosssss.

Kadim 5'liden Gandhi, elinde tuttuğu 12'likle beklentileri hayli yükseltiyor.

Namı diğer Ayıboğan Weevil güçlü çıkacak bu 2×2=4. Onu da merak ediyorum.

Lakin en çok merak ettiklerim Dragon, Ryokugyu ve Kong :good:

Dragon ve Xebec kadar merak ettiğim yok... Dragon'un gücü az çok tahmin ediliyor ama.. Xebec minyon tipli tasvir edildi Luffy gibi küçük bir adam olarak nasıl bir yeteneği vardı merak ediyorum. Dürüst olursam, Dragon'dan daha çok merak ediyorum :D

Mihawk nerede :artiz:

Şaka bir yana IM ve beş kadim ve Ryokugyu dedim.

Bir de Dragon'un yemiş olabileceği meyve ile ilgili çok teori var onu düşünüyorum.

Geri kalanlardan merak ettiğim yok pek Weeble, Kong felan dümdüz dövüşçülerdir diye düşünüyorum.

Joy Boy felanda nedense hiç ilgimi çekmiyor.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık