Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Güç, Vs Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye değiştirsin, arkadaş mangayı gayet objektif yorumluyor.
Sanji'nin teklediği PX nerede, MArinford da ünlü korsanların durduramadığı nerede. Ya yeni dünya müttefikleri çöptü ya da güç dengesinde büyük bir dalgalanma oldu.
Kendince objektif. Ama bana göre hiç objektif değil. Bu arada hala daha soruyorum. Lao G veya Gladius'tan ne gördünüz ?

Kendince objektif. Ama bana göre hiç objektif değil. Bu arada hala daha soruyorum. Lao G veya Gladius'tan ne gördünüz ?
O adamlar beni bağlamaz. Sen dediğime karşı görüşünü söyle. Yeni dünya kaptanlarının hiç biri mi Zoro veya Sanji seviyesinde değildi?
Koy Marinford da Sanji ve Zoro'yu PX kalmazdı ortada. Bir tane mi Vista veya jozu ayarı müttefik yoktu.

O adamlar beni bağlamaz. Sen dediğime karşı görüşünü söyle. Yeni dünya kaptanlarının hiç biri mi Zoro veya Sanji seviyesinde değildi?
Koy Marinford da Sanji ve Zoro'yu PX kalmazdı ortada. Bir tane mi Vista veya jozu ayarı müttefik yoktu.
Yahu banane onlardan. Ben ne bileyim. Benim tartıştığım şey bu değil ki.

Hakisi Jozunun hakisinden güçlüyse keser.Hatta Zoro Hakisizde elmas kesebilir.
Elmasi kesemiyor. En azindan kairosekiyi kesemiyor. Onunda elmasla esit sertlikte oldugunu biliyoruz. Zoroyu bende severim. Hatta en sevdigim 5 karekter arasindadir. Ama asiri fanliga gerek yok. Jozuyu alamaz su anki seviyesi ile.

Mihawk da dahil olmak üzere kimse kesemez Jozu'yu. İleride belki Zoro...
Mihawk zorlanmaz bile. Tek darbeyle işini bitirir. Kairoseki kesemezse şaşırmam onun haricinde herşeyi çok rahat keser.

Elmasi kesemiyor. En azindan kairosekiyi kesemiyor. Onunda elmasla esit sertlikte oldugunu biliyoruz. Zoroyu bende severim. Hatta en sevdigim 5 karekter arasindadir. Ama asiri fanliga gerek yok. Jozuyu alamaz su anki seviyesi ile.
Kairoseki Op evrenindeki en sert madde. Elması kesmesi bile yeterli olmayabilir. 2 yıl sonrası içinse daha karşılaşmadık böyle bir sahneyle. Kesmesi beni şaşırtmaz çünkü en büyük Zoro fanı Oda.

brkyhelios

Mihawk Jozu'yu keser ama çok zor keser elmas ile demir arasında çok fark var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık