Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Grand Theft Auto V (2013)

Ana mesaja ekledim, trailer'ı.
Gameplay koymamışlar yine fitil edecekler beni:of:
Ama yine güzel bir video var.
Trevor adamım ya, en baştan beri diyorum aha ben oynayacağım karakteri buldum diye.
Micheal = Tommy Vercetti
Franklin = CJ
Trevor = Nick'e görünüş olarak benziyor.
Ama karakteristik yapıları farklı tabi.
Massage!

[video=youtube;Bf38HiYPMiI]http://www.youtube.com/watch?v=Bf38HiYPMiI[/video]

Bu Trevor davranış olarak aynı Vikings'deki Floki'ye benziyor. Hatta biraz daha deli. :D

3 karakterden birinin Antogonist olma ihtimali yüksekmiş.
Yani oynayacağımız 3 karakterden birinin ekibi satacağı yönünde büyük bir ipucu olarak görülüyor.
Metnin orjinali şu
'' It felt like it was going to be a real narrative strength: you get to play the protagonist and the antagonist in the same story.''
Satış olayları her zaman Gta'da büyük bir rol almıştır.
Fakat bu durum pek hoşuma gitmedi.

3 karakterden birinin Antogonist olma ihtimali yüksekmiş.
Yani oynayacağımız 3 karakterden birinin ekibi satacağı yönünde büyük bir ipucu olarak görülüyor.
Metnin orjinali şu
'' It felt like it was going to be a real narrative strength: you get to play the protagonist and the antagonist in the same story.''
Satış olayları her zaman Gta'da büyük bir rol almıştır.
Fakat bu durum pek hoşuma gitmedi.
Güzel aslında bütün oyun boyunca acaba hangisi satacak diye merakta kalacaz finalide iyi bağlamışlarsa zaten çok tutacak olan oyun iyice efsane olur

Yıl 2013 yeni nesil'e ayak basmışız hoş oyun gene önceki nesilde kalan platformlara çıkıyor ama artık daha optimize bir oyun yapsınlar gta'yı bozan en büyük sorun bi temele oturtulamıyan sistem konfigirasyonu artık darsı bir sonraki gta oyununa inş bu yeni oyunda gene sıkıntılar olur....

Trevor tam çılgınmış yav :D Bu arada ihanet eden biri varsa bence Franklin'dir.O bu işlere hiç bulaşmak istemiyordu,yada şu zengin olan ihanet eder.

Maalesef Franklin çok göze batıyor
Trevor arkadaşım var diye seviniyor garibim, tek isteği bir yerleri kırıp parçalamak adamın niye ihanet etsin :)
Michael grubu toplayan kişi zaten, grup lideridir kendisi. Trevor'la eski dostlar sanırım.
Geriye bir Franklin kalıyor, bakalım ya .(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık