Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Severim sevmesine de serideki konumunu taşıyabilecek ne karizması, ne gücü ne de zekası var.
-Çok karizmatik bir tip değil, orası kesin. :d
-Güç konusunda Newgate ve Garp'a tam olarak ağırlığını koyamamış. Rocks'dan güçsüz çıkarsa da şaşırmam.
-Zekaa, meh.. O işleri Rayleigh yürütüyor gibi.
Oda sanırım ikinci korsanlar kralı birincisinin gölgesinde kalmasın diye birinciyi biraz daha silik bir karakter olarak tasarladı, bilemiyorum.
Harbiden lan. Adam eski korsan kralı bile adam gibi işleyemedi. Luffy'yi ön plana atmak için Roger'ı silikleştirmesine de gerek yoktu halbuki. Zaten Lufyy'yi işleyiş tarzında Luffy'nin bir ağırlığının olmasını her halükarda beklememesi lazım. Enteresan bir adam bu Oda.

Harbiden lan. Adam eski korsan kralı bile adam gibi işleyemedi. Luffy'yi ön plana atmak için Roger'ı silikleştirmesine de gerek yoktu halbuki. Zaten Lufyy'yi işleyiş tarzında Luffy'nin bir ağırlığının olmasını her halükarda beklememesi lazım. Enteresan bir adam bu Oda.
İleriki zamanlarda daha detaylı işler de çok fazla altından kalkabilecekmiş gibi hissetmiyorum.

Garp’tan güçlü olduğunun kanıtı kendi cümlelerinde saklı.Bana Garp yada Sengoku gönderin ki biraz vakit harcayayım uğraştığıma değsin eğlence çıksın tarzında konuşuyor.Ya bu adam beni dünyanın sonuna kadar kovalıyor bana eşit güçte yada benden güçlü gibi bir durum olsa korkar/çekinir adını bile anmazdı.Ama öyle olmuyor.Önce Garp sonra Sengoku diyor.Sengoku’yu da ondan çok ayrı görmediği ortada Ali’den hemen sonra Veli geliyormuş gibi bir konuşma biçimi.Kısacası bence Roger Garp fanlarını biraz üzecek gibi duruyor...
Ahaha Roger WB ile savaşırken de gülüyor. Adam kendine denk adam arıyor diyemiyorsun şuna. :D Bildiğin dengim gelsin demiş.

Bu olay 40 sene önce değil miydi? Roger'ın son yolculuğa çıkışı ise 20 sene civarı. Yanlış mı hatırlıyorum?
Hep Wb ile denkti.40 sene önce Wb Xebec’in sağ koluydu.O 20 yıl boyunca Xebec’in sağ kolu ayarında biri olması gerekiyor.İkisi de gelişti o dönem tabi ama ben Xebec’i aştığını sanmıyorum.O aşmışsa Wb’de aşmıştır zaten ki sağ kolların kaptan ettiği bi senaryo daha görmedik One piece’de

öleceğini ve çocuğunun rezil olacağını bildiği halde çocuk yapmış o deliği akainu değil roger açtı kendiside en az akainu kadar acenin ölümünden sorumludur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık