Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327
Roger'ı boşver , Garp yaşadı da ne oldu?
Eğer yaşasaydı emin ol , bunları yapması söylediğin gibi kolay olmazdı , çünkü yaşamasının belirli bir planı vardır.Yoksa saçmalık olur.
Yanlış anlama ben yaşıyordur demiyorum , bence ölmesi daha iyi :D Sadece teoriler var diye öyle söylüyorum.
Üstün bilgili kardeşim adam denizci ve adaleti benimsemiş tüm kimliğini bir kenara atıp aceyimi kurtarsın japonlarda görev bilinci her durumdan üstündür

Silinmiş Üye

Heytt Gol D Rogerın evladını yaşatmamak için neler yaptılar wb ninki ise Korsanlık yaptığı için ödül koydular başına.Bu bile farkı gösterir.

Üye silindi 5781

Üstün bilgili kardeşim adam denizci ve adaleti benimsemiş tüm kimliğini bir kenara atıp aceyimi kurtarsın japonlarda görev bilinci her durumdan üstündür
Sen foruma üye değilken veya One Piece'e başlamadan önce ben bu yazdıklarını yazıp Garp'ı savunuyordum zaten.Demek istediğimi yanlış anlamışsın sen. Roger'ın yaşaması durumunda , idam gibi bir fake ölümün ardından dediğin olayın gerçekleşmeyeceğini söyledim. Roger böyle bir durumda antlaşma yapmış oluyor ve dediğin gibi Japonya'da verilen sözler kutsaldır "Üstün bilgili kardeşim".

Not olarak geçeyim , Sengoku olmasaydı ; şu an o dediģin kimlikleri çoktan bırakmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık