Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gol D. Roger & Silvers Rayleigh vs. Amiraller

Kim kazanır

• Kullanılan toplam oy
    296
Mesele Garp değil zaten. Biri Shikiyi örnek verince Zagret kimseye bir şey yapamamış binaları yıkmış da ne olmuş dedi ona istinaden söyledim ben onu.
Bu arada yine orada Shiki Rogerın yakalanmasına nasıl tepki verdi hatırlayalım. Adam neredeyse imkansız yakalanması hepsi dalsa yine olmaz der gibi konuştu gitti tek başına mf bastı. Buradan da Rogerın seviyesinin çok başka olduğunu ima ediyor gibi ki onlar da cannondu galiba. Oda çizmemiş miydi o sahneleri?
Vallahi şimdi o sahneler hakkında emin değilim, yanlış bilgi vermek istemiyorum. Roger konusunda ise söylediklerine katılıyorum. Şu hastalık meselesi kafamı karıştırıyor. Ayrıca Rogerla dövüşenlerden biri MF'nin yarısı diğeri MF'nin tamamını(Çoğunu o yaptı) yıktılar. Güç dengelerini tam oturtamıyorum kafamda.

Roger ve Rayleigh'in zirve,amirallerin de şuanki halleri alınsa zorlu bir dövüş olurdu,amiraller alırdı.Fakat şimdi 4 amiral ve zirve halleri olduğu için zor olmayacaktır kazanmaları.

Çok kararsız bir şekilde amirallere verdim.
Eğer bir yonkou 2 amirale kafa tutabiliyorsa Rogerlar alır. Yok tutamıyorsa amiraller alır

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık