Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

Şinpaçi en sevdiğim karakter oldu Kagura ile birlikte, kedi kulaklı kızın kafasına zopayla gömmesi hahahahah.
Delüğanlı gibi delüğanlı şinpaçi

Kenshin izledikten sonra farkettim.Bu karakteri kızın dojosuna gelen bir eleman vardı aynı bunun gibi.Ondan almış ama güzel uyarlamış.Her seride var ya böyle bir tane gözlüklü standart tip ona dokunduruyor ama iyi dalga geçiyor. :D Gözlüğünden iyi geyik yapıyordu.
Nefret etmiyorum yav, fanları otaku gibi takılıyorlar, onları sevmiyorum. Top anime listelerinde 123213 tane gintama filmi/dizisi görünce insan kıl kapıyor yapışkanlıklarından.
Aha bak mesela profil fotondan yürüyeyim.
Gintama'nın 2. filmi:
Cowboy Bebop:
Adama bi hass..... derler.
Şimdi bu film mi 15. sırada? Hani şu Nausicaa'nın, Totoro'nun falan olduğu dünyada? Yemin ediyorum aşırı itici fanları olmasa daha çok tutulurdu bu seri.
Myanimelist ciddiye almayı uzun zaman önce bıraktım.Özellikle 2000 civarı serileri komik puanlarda görünce ciddiye alasım gelmiyor eski diye puan vermemişler hiç.Çoluk çocuk işleri ciddi trendse 8.5 üstü bile alabiliyor.Puanlamalar güven verici değil.

Kenshin izledikten sonra farkettim.Bu karakteri kızın dojosuna gelen bir eleman vardı aynı bunun gibi.Ondan almış ama güzel uyarlamış.Her seride var ya böyle bir tane gözlüklü standart tip ona dokunduruyor ama iyi dalga geçiyor. :D Gözlüğünden iyi geyik yapıyordu.

Myanimelist ciddiye almayı uzun zaman önce bıraktım.Özellikle 2000 civarı serileri komik puanlarda görünce ciddiye alasım gelmiyor eski diye puan vermemişler hiç.Çoluk çocuk işleri ciddi trendse 8.5 üstü bile alabiliyor.Puanlamalar güven verici değil.
Bu tip karakte neredeyse her seride var, Gintama'dakinin özelliği sadece dış görünüş ve sunuş olarak benzeyip aslında hiç benzememesi, klişeleri çatır çatır kırması. Kendi içinde bile "gözlüklü" diye anımsanıp dalga geçilmesi güldürücü.

Nefret etmiyorum yav, fanları otaku gibi takılıyorlar, onları sevmiyorum. Top anime listelerinde 123213 tane gintama filmi/dizisi görünce insan kıl kapıyor yapışkanlıklarından.
Aha bak mesela profil fotondan yürüyeyim.
Gintama'nın 2. filmi:
Cowboy Bebop:
Adama bi hass..... derler.
Şimdi bu film mi 15. sırada? Hani şu Nausicaa'nın, Totoro'nun falan olduğu dünyada? Yemin ediyorum aşırı itici fanları olmasa daha çok tutulurdu bu seri.
Doğrudur.
Ben en alakasız karakterlerin bile seriye yedirilmesini çok seviyorum bu seride. İlerideki bölümlerde çok alakasız karakterlerin bile bağlantılarını görmek çok hoşuma gidiyordu.

Bir de her haltı yapabilecek kapasitede olmaları host club için host olmaları gerçekten orijinal bir sunum oluyordu.

Animesini 8 senedir takip ediyorum, fan kitlesinin itici olduğu bir gerçek olsa da en az Van Piss kadar özel bir seridir şonen piyasası için. :) En komiği değildir ama en özeli olabilir. Saiki Kusuo, Kaguya-sama gibi seriler daha komik, ama daha özel değiller. :) Karakter kalitesi konusunda erişemezler. Bir ara Tamashi-hen 2'yi izleyip mangasına da bakabilirim belki. Ha gerçekten her şeyine 10 puan veren fan girl'ler çok gıcık. Ama bu serinin en az Van Piss kadar özel bir seri olduğunu değiştirmez. :=)

Edit: Ha bu arada MAL'deki puanlamaları hala dikkate alanların olması biraz üzücü. Ne seriler var orada 7'yi geçememiş, ne seriler var 8-9 verilen. :(

Anime piyasası oğlum sonuçta ne bekliyorsunuz. Gerildim ya la. Ben gidiyom.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık