Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

Olum OP'u OP yapan çok fazla unsur var ve bunun üstesinden Sorachi gelemez. :oleyo: Fanlık etme. :(
Oğlum herif Luffy'siz arc yapamıyor. Yapmaya çalıştı 3 bölüm sürdü :(
OP eyvallah derin ama sen Gintama'yı bir baştan sona okusan yeterli derinliği kattığını göreceksin...
Yan karakterleri çöp en basitinden OP'un hep tayfa etrafında dönüp duruyor... Zırt pırt gizem katıyor millet meraklansın diye, daha sonra ya cevaplıyor ya da aklına bile gelmiyor! OP gözünü kör etmiş. Eminim bir Luffy fightı çizse reyiz, çocuk etrafında olan ne varsa kullanacak zeka kapasitesine ulaşır :D

Oğlum herif Luffy'siz arc yapamıyor. Yapmaya çalıştı 3 bölüm sürdü :(
OP eyvallah derin ama sen Gintama'yı bir baştan sona okusan yeterli derinliği kattığını göreceksin...
Yan karakterleri çöp en basitinden OP'un hep tayfa etrafında dönüp duruyor... Zırt pırt gizem katıyor millet meraklansın diye, daha sonra ya cevaplıyor ya da aklına bile gelmiyor! OP gözünü kör etmiş. Eminim bir Luffy fightı çizse reyiz, çocuk etrafında olan ne varsa kullanacak zeka kapasitesine ulaşır :D
Olum ne kadar dağınık konuşuyorsun öyle sırf haklı çıkacağım diye. :D Gintama'yı baştan sona izledim zaten, yetmiyor mu? :( Birkaç detay da eksik kalsın benim nezdimde ne olacak. %90-95 civarında adamın sunduğu malzemeyi biliyorum işte. Gintama karakter komedisi yapan ama yeri geldiğinde shounen unsurlarını şahane bir şekilde işleyebilen bir seri. Çok güzel detayları da var. Gel gör ki sahip olduğu artılar benim için şaheser olabilmesi adına yeterli gelmemiş demek ki. :( Seri bitmiş de Oda gizemleri açıklamamış gibi "aklına bile gelmiyor" demişsin bir de. Ah vah. Canın sıkıldı, uğraşıyorsun benimle. :oleyo2: Yüreğin varsa Oda, Gintama'yı çizse ne olur diye düşün!

Alttakiler dışında ayar olduğum noktayı da söyleyeyim. Herif 10 bölümde bitirebileceği arcı 50 bölüm yapınca ayrı ayar oluyorum... Paragöz Oda xD Ohh verdim trigggerı sfkhsgdf

Gintama karakter komedisi yapan ama yeri geldiğinde shounen unsurlarını şahane bir şekilde işleyebilen bir seri. Çok güzel detayları da var.
Neyse şuraları ile kurtardın hadi iyisin :oops:
Canın sıkıldı, uğraşıyorsun benimle. :oleyo2: Yüreğin varsa Oda, Gintama'yı çizse ne olur diye düşün!
Şuraları da fena değil aslında hodri meydan :D

One Piece daha kısa bir seri olsaydı bu kadar tutmazdı bence.
10 bölüm dediğime bakma 30-40 bölüm arası ideal :( İster istemez alt yapı ayarlaması lazım. Bunun tayfa elemanları fightı falan filan da var. Üstüne final fight ve arc bitişi durumlar derken belli bir bölüm sayısına ulaşıyor ister istemez... İşte bir tayfa dışı olaylar üzüyor. Hali hazırda yapsa epey hype alacağı versuslar vardı.
Örneğin;
Shanks vs Kaido
Saka vs Kuzan
Garp vs Roger
WB vs Roger
BB vs Marco ekibi falan... Neyse güzel seri genel olarak :oops:

10 bölüm dediğime bakma 30-40 bölüm arası ideal :( İster istemez alt yapı ayarlaması lazım. Bunun tayfa elemanları fightı falan filan da var. Üstüne final fight ve arc bitişi durumlar derken belli bir bölüm sayısına ulaşıyor ister istemez... İşte bir tayfa dışı olaylar üzüyor. Hali hazırda yapsa epey hype alacağı versuslar vardı.
Örneğin;
Shanks vs Kaido
Saka vs Kuzan
Garp vs Roger
WB vs Roger
BB vs Marco ekibi falan... Neyse güzel seri genel olarak :oops:
Bunları da gösterse ohooo seeri 3 milyar bölüm oldu hâlâ bitecek denilir. İnsanlar eleştirecek bir şey bulur. Sen önüne ne koyuluyorsa bunu okumak ya da okumamaktan başka bir tercihi olmayan zavallı bir okuyucusun. Çene çalma. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık