Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Gintama

Eğer animeyi izlemediysen kesinlikle izlemeni öneririm. Seslendirmelerin çok büyük katkısıyla anime, mangadan bariz bir şekilde daha iyi. Hem seri içerisinde çok fazla diyalog barındırdığı için, tüm o konuşmaları okumak sıkabiliyor.

Soruna gelirsek, evet bir ana konuya bağlanacak ama bu hikayenin çok ilerisinde olan bir şey. O zamana kadar da birbirinden harika bölümler ve küçük arclar, hikâyeyi ve karakterlerin altyapısını dolduruyor.
anime hiç izlemiyorum neredeyse ya. o kadar ilerde olması da olayların bi düşündürttü. ama ara ara bakınca gerçekten güzel seri. baya sesli sesli gülüyorum bazen :D

Üye silindi 2781

Bu manganın yeni bölümlerini çevirisini bulamaz mıyız ya neden Gintama'ya önem vermiyorlar anlamıyorum ben.

Üye silindi 2781

Gintama çevirisine devam etmeye başladılar çok sevindim bu duruma,acaba final sahnesi nasıl olucak çok merak ediyorum.Utsuro ölümsüz gibi bir şey.Gintoki,katsura,takasuki üçlüsü giricek herhalde ^^ Bu arada inceleme ve live reactionlara herkesi beklerim.

Gintama 585.Bölüm Manga İncelemesi l 銀魂

Gintama 585.Bölüm Manga Live Reaction l 銀魂

Çok iyi ya. Şu Goril muhabbetini öyle alakasız yerlerde kullanıyor ki daha önce onlarca kez aynı espri yapılmış olmasına rağmen güldürüyor. :D
Siğil muhabbeti(Tam olarak aynı olmasa da) ile harmanlaması ayrıca güldürdü beni. Ayrıca yıldızlar tek tek toplanmaya başladı. Oniwabanshu da geldi. Bakalım neler olacak. Gintama'ya yaraşır bir final istiyorum en azından :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık