Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Gintama (Anime)

Arc çok iyi başladı özellikle sonu efsaneydi.
Altyazı olayıda hallolsa çok iyi olacakta işte.
Bu arada geçmişteki shogun olduğu bir arc vardı bu bölümde de ordan sahneler gösterdiler o arc hangi bölümlerdi?

Ekleme: Courtesan of a Nation Arc (257-261) imiş galiba.

Son düzenleme:

Unknown

Bu arc tamamen farklı bir seviye de olacak bu bölüm son sahnede çoştu. Haftaya tüm sahneler efsane olacak belli ki.

abowwww bölüme gel. O kadar ballandıra ballandıra anlatmalar boşa çıkmayacak sanırım.
Son sahne gerçekten başka bir şey olsa da ben en çok kırığın sahneye çıkışını beğendim :D
Ezdiği adam bana; ensesi kalın geldiydi. Eski bölümlerde şovunu yapmış, şimdide cafcaflı konuşmalar filan derken bi baktım sinek muamelesi gördü :ehe:
Diğer bölümde Sougoyu musallat olacak kırık belli. :D

Ve ilk sahneler izlerken bu neyin kafası dedim bi :S

Unknown

abowwww bölüme gel. O kadar ballandıra ballandıra anlatmalar boşa çıkmayacak sanırım.
Son sahne gerçekten başka bir şey olsa da ben en çok kırığın sahneye çıkışını beğendim :D
Ezdiği adam bana; ensesi kalın geldiydi. Eski bölümlerde şovunu yapmış, şimdide cafcaflı konuşmalar filan derken bi baktım sinek muamelesi gördü :ehe:
Diğer bölümde Sougoyu musallat olacak kırık belli. :D

Ve ilk sahneler izlerken bu neyin kafası dedim bi :S
Gintama kafası öyle birşey işte. :D Uzun süredir yapmıyorlardı o şekilde. :D

Beyler Shogun'a suikast arcı başladı izleyin izlettirin hayata dair herşeyden bir parça bulacağınız bir arc.Aksiyonuda komediside mukemmeldir benden uyarması

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık