Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Dain görevi çok kısaydı ve bilinen şeyler üstünden geçmiş sorulara cevap yok hatta olayların merkezindeki kişide neyi neden yaptığından ne işe yarayacağından emin değil , baya havada kalmış hikaye. Bu yama yeni bölge gelmediği için wish biriktirmek daha büyük bir sıkıntı olacak ona göre alacağınız karakter ve silahı kesinleştirin çünkü günlükler ve gelecek 2 etkinlik dışında çok bir wish birikmeyecek f2p'lere duyurulur. Clorinde çok güzel karakter görünüş olarak ama hasar konusunda yetersiz kalmış , Arlecchino almayıp Clorinde bekleyenler bu konuda hayal kırıklığı yaşayacaktır benim gibi ama seviyorsanız alın tabi o kadar kötü değil ama Fontain de çıkan karakterlere göre eh işte. Bir de o kadar çok Wuthering waves oynadım ki Genshin oynanışlar çok yavan geldi kaç kez iki kez zıplama denedim anlatamam :I

Clorinde karakterinden beklediğim hasar çıkmadı. Zaten IWTL incelemesinde de güzel ama kırık bir karakter değil demiş.

Silahı olmadan nasıl acaba garanti şuan 75 pity'de, Furina'yı beklesem diye düşünüyorum.
Bende silahı yok BP de yeni gelen kılıcın r5 verdim. Yeni set takili 80 oran 160 damage var . 80 lvl , e si 7 lvl tek atakta 3 k falan vuruyor. Bir kaç kere vuruyor. Toplam hasarı bence düşük kalıyor. Abyss yapılmaz gibime geliyor. Çok cons istiyor.Tutorial gir bı dene.Arlecchino çok daha iyiydi. Furina yoksa furina beklemek daha mantıklı.

Abi ilk seferde Müsamaha çıkardım. 70 pity falandı, son attığım wishlerde ne istersem geliyor 5 yıldızlardan.

Dendro reaksiyonları için Al Haitham'ı almak o zaman daha uygun diyebilir miyiz yoksa aralarındaki hasar farkı daha minimal mi
Dendro da reaksiyon ve hasar için DPS'e gerek bile yok. C2 Nahida yanına hydro, electro karakterleri ekleyince zaten akıp gidiyor. Ben Nahida dışında Baizhu alırdım 5* olarak, onun dışında 5* dendro karaktere gerek yok bence. Hatta çoğu kişi Baizhu yerine Yaoyao kullanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık