Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

• CT2BDW7JD38M - 60 Primogems & 5 Adventurer's Experience
    • CA3BLTURGH9D - 60 Primogems & 5 Adventurer's Experience
    • TT3B5L2AHVE9 - 1 Fontinalia Mousse, 1 Crepes Suzette, 1 Tea Break Pancake, 1 Secret Sauce BBQ Ribs, 2 Teyvat Fried Egg
    • KAVI75ET63II - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • YKHC29118G54 - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • NQXAP58F96ED - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • BNYP6K5X4HIQ - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • IREQ1FTFRYBX - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • GGXG9VO6967I - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • OLQH7G62I7EU - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • HOFK9PBK481G - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • WAZGIKZ9K6NM - 10k Mora, 10 Adventurer's Experience, 5 Fine Enhancement Ore, 5 Stir-Fried Fish Noodles, 5 Jueyun Chili Chicken
    • JB95D2V5XGJ5 - 20k Mora, 2 Hero's Wit, 5 Adventurer's Experience, 5 Charcoal-Baked Ajilenakh Cake, 5 Curry Shrimp
    • GENSHINGIFT - 50 Primogems & 3 Hero's Wit

Eula yine yok etti beni bu sefer de silahını çıkaramadım.

Kazuha ve Neu arasında kaldım birini çekebiliyorum kesin hangisini seçersem diğerini kesinlikle alamam ama.
Kazuha oyunu inanılmaz kolay ve keyifli yapıyor. İkisi de alınmalı ama Dps karakterin çoksa kazuha daha değerli bence. 2 aydır wish saklıyorum bu ikisi için şansa ikisi de aynı yamada geldi.

Bu oyunu oynayan herkes online mı oynuyor ? Ben 250 saat falan offline oynadım hikayesini oynayayım diye bir süre sonra amelelik halini alınca bırakmıştım. Sanki burada konuşulduğu kadar dilek hakkı da gelmiyor gibiydi. Bilemedim ben mi beceremedim para vermedim diye mi olmadı anlamadım

Bu oyunu oynayan herkes online mı oynuyor ? Ben 250 saat falan offline oynadım hikayesini oynayayım diye bir süre sonra amelelik halini alınca bırakmıştım. Sanki burada konuşulduğu kadar dilek hakkı da gelmiyor gibiydi. Bilemedim ben mi beceremedim para vermedim diye mi olmadı anlamadım
Herkes offline(Single player) oynuyor zaten iki ayda bir 5 yıldız çıkaracak kadar dilek hakkı kazanıyorsun. Ama 5 yıldızlı karakterden daha önemli olan iyi relic(artifect) setleri yapmak.

Kazuha oyunu inanılmaz kolay ve keyifli yapıyor. İkisi de alınmalı ama Dps karakterin çoksa kazuha daha değerli bence. 2 aydır wish saklıyorum bu ikisi için şansa ikisi de aynı yamada geldi.
Bir Neu bir Kazuha atacam şuan garanti 78'deyim hangisi gelirse artık xD

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık