Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Arada oyunun gönderdiği primogemleri açıp kullandığım 10 kadar reroll hesabım vardı, Türkçe dil desteği gelmesi sonrasında aralarından Raiden + Yelan olan hesabı seçip oynamaya başladım. Önce Scara çıktı, sonra standart banner'dan Skyward Atlas çıktı, sonra Diluc %50 kaybettim ama Diluc çıktı. Sonrasında silah banner 29. pity'de Redhorn attı Diluc'a verdim. Ardına Raiden banner gelince 31 pity de oradan Engulfing geldi. Şimdiki bannerda da Alhaitham ve silahını çıkarttım.

65 Pity rate up var sizce hu Tao cons1 yapıp homa mi alsam yoksa yelana mı bassam?
Yelan çok yararlı bir karakter. İlk tanıtıldığı zaman gelmesini beklemeyip pity'i Ayato'ya harcamıştım o yüzden uzun süredir tekrar gelmesini bekliyordum. Yan hesabımda Yelan ve Scara var, bunlarla oynamanın keyfini gördükten sonra kesinlikle ana hesabıma almak istediğimi düşünüyorum.

Olasılık arttırılmış olsa bile, 100 pity'e hu tao'yu zar zor çekebildim (biriktirdiğim 90 pity'e nazaran). Hu tao sonrası yelan için basacak pity kalmadı, Hu tao bannerından çıkan Tighnari ile idare edeceğim artık.

200 civarı wish gömdüm. Amacım Yelan, Hu Tao cons, kalırsa Aqua yayıydı. Kısmet ise lanet Qiqi Yelan ve Tighnari oldu. Bir tık üzdü o kadar wish sonrası.
Alttaki video bana ait, arkadaşımın hesabında ki fateleri harcadım. Yelan ve Aqua almak için uğraştık, şanslı mı şanssız mı siz karar verin. :bilmem:

Fischl'ın yanında ki OZ'un Çinli seslendirmeni de taciz vb. şeyler yüzünden değiştirilmişti diye hatırlıyorum. @saas

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık