Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Genshin Impact (2020)

Bu 2 haftada çıkardığım karakterler
Hanfei, xiangling ve
Birde 4 yıldızların değeri yokmu çoğu kişi 5 yıldız peşinde
4 yıldızlı karakter aslında çok güçlü ama genel olarak 5 yıldızlı karakterler daha yüksek hasar sayılarına ulaşabiliyor. Bu yüzden genelde Bennet veya Xingqiu gibi destek özellikli 4 yıldızlı karakterler kullanıyor gibi bu iki karakter bence oyundaki çoğu 5 yıldızlı karakterden daha fazla iş yapıyorlar. Aynı zamanda 4 yıldızlı karakterlerin constellation'larını kasmak daha rahat olduğu için çok daha hızlı güçlenebiliyor hatta bazıları tüm constellation'larını tamamlayınca 5 yıldızlılar kadar yüksek hasar çıkarabiliyor. Yine de oyundaki PVP olmadığı içim meta yerine eğlendiğin veya tipini sevdiğin karakterlere odaklanmanı öneririm.

Bennett'i çok sevdiğim için ne tür bir rakiple karşılaşırsam karşılaşayım onunla oynuyordum. Geçenlerde Story Quest kısmı açılınca da onun hikâyesine dalayım dedim. Adam dünyanın en şanssız kişisi çıktı. Yine kendimi buldum.

Bennett'i çok sevdiğim için ne tür bir rakiple karşılaşırsam karşılaşayım onunla oynuyordum. Geçenlerde Story Quest kısmı açılınca da onun hikâyesine dalayım dedim. Adam dünyanın en şanssız kişisi çıktı. Yine kendimi buldum.
Güzel karakter Bennet farklı kullanım tarzları var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık