Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral haki işi farklı boyuta taşıyor ama.

Sanji'de kral haki eklese onunda normal tekmeleri uçar.

Aslında şu kral hakiyi tam anlamıyla anlasak her sey çözülecek,nasıl bu kadar güç veriyor tam olarak rakibe ne yapıyor ?
Öyle de kral hakide olsa bu adamın base halindeki tekmeleri İfrit Jamble kadar güçlü olması farklı bir boyuta taşır durumu. Ifrit Jamble'da boru değil sonuçta. Öyle bir tekme ki fizana kadar yolladı Queen'i. :D

Kıyaslanmaz zaten hacım. Bak şu paneller yetiyor zaten. Düz tekme yumruk diye bakılıyor da kral haki oldu mu Kaido bile inliyor kan kusuyor. Şakası yok bu kral hakinin. Hele ki Luffy'nin kral hakisinin. Dövüş başlarında Yamato gibi idare eder şekilde kullanabilirken şimdi basbayağı denk bir dövüş çıkarıyor Kaido'ya karşı. Bu arada bunları sana yazdığıma bakma spoiler konusunda birkaç kez bahsi geçince senin üzerinden bir şeyler yazayım dedim. :D

Güzel yazmışsın.Neyseki Zoro'da da kral haki var :ehe::D

Öyle gözüküyor fakat sol kolun en güçlü saldırısının kaptanının base halinin tekmesiyle eşit olması üzer insanı. Kral hakisi de olsa base hali sonuçta. :D

Sanji'de sarı sarı yıldırımlar çıkardı. Prens hakisi diye misyon yükleyemez miyiz? :ehe:

Peki Luffy'nin base haldeki tekmesi bile Queen'i uçuracak sevideyse Kaido'ya vurduğu g3lü tekme ne hale sokar acaba?:eek:
Kaido denilen en güçlü yaratıkla kıran kırana denk bir savaşa tutuşmuş olan o kaptan ile yk2 seviyelerinde olan sol kolu kıyaslarsan tabi üzülürsün. :ehe: Sanji'ye de haksızlık olur bu.
Sanji Kaido'yu bu şekilde durduramaz. Kaçarı yok yani.

@Cavitq11

Zoro bir sonraki dövüşte ya da bilemedin ondan sonrakinde taş gibi yonkou seviyesi olacak zaten orası net. :D

Kaido denilen en güçlü yaratıkla kıran kırana denk bir savaşa tutuşmuş olan o kaptan ile yk2 seviyelerinde olan sol kolu kıyaslarsan tabi üzülürsün. :ehe: Sanji'ye de haksızlık olur bu.
Sanji Kaido'yu bu şekilde durduramaz. Kaçarı yok yani.

@Cavitq11

Zoro bir sonraki dövüşte ya da bilemedin ondan sonrakinde taş gibi yonkou seviyesi olacak zaten orası net. :D
Durdurmaktan ziyade saldırı gücü olarak kıyaslıyorum sadece. Luffy base haliyle kral hakili tekme atsa Queen'e. Cidden onun gibi fizana yollayacağına inanıyor musun? :ehe:

Ben sanmıyorum. Adamın en güçlü saldırısı bu ve cidden baya güçlü İfrit Jamble. Kral haki eklese bile base halindeki tekmesiyle eşit saldırı gücüne sahip olması bence saçma olur.

Durdurmaktan ziyade saldırı gücü olarak kıyaslıyorum sadece. Luffy base haliyle kral hakili tekme atsa Queen'e. Cidden onun gibi fizana yollayacağına inanıyor musun? :ehe:

Ben sanmıyorum. Adamın en güçlü saldırısı bu ve cidden baya güçlü İfrit Jamble. Kral haki eklese bile base halindeki tekmesiyle eşit saldırı gücüne sahip olması bence saçma olur.
Yani öyle düşünüyorsan saygı duyarım tabi ama ben eminim kendi adıma. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık