Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünya Asilleri'nin yaptıklarına, Kutsal Vergi yüzünden ülkelerin yok olmasına ses çıkarmayan halk, iki korsan öldürüldü diye hiçbir şey demez.
Evet birde ortaçağdı galiba daha normal görülmesi gerekir böyle şeylerin.Dünya hükümetine niye kimse dememiş asmalayım da besleyelim mi diye bu konu tartışılır bug gibi duruyor biraz.

Fakat ben buna başkasıyla tartışırken bir cevap daha vermiştim onu hatırladım.İmpel down kat kat dizayn edip ağır işkenceler tasarlamışlar.Kolay bir ölüm vermek yerine ölene kadar işkence çekmesini istiyorlar suçluların durum böyle olsa gerek başka açıklama bulamıyorum.

O açıdan bakarsak hükümet zalim davranıyor zaten.

Evet birde ortaçağdı galiba daha normal görülmesi gerekir böyle şeylerin.Dünya hükümetine niye kimse dememiş asmalayım da besleyelim mi diye bu konu tartışılır bug gibi duruyor biraz.

Fakat ben buna başkasıyla tartışırken bir cevap daha vermiştim onu hatırladım.İmpel down kat kat dizayn edip ağır işkenceler tasarlamışlar.Kolay bir ölüm vermek yerine ölene kadar işkence çekmesini istiyorlar suçluların durum böyle olsa gerek başka açıklama bulamıyorum.

O açıdan bakarsak hükümet zalim davranıyor zaten.
İşkecelerde sıkıntı yok, ama meyveler alınabilir. Mesela Doflamingo'nun gayet güzel meyvesi var, öldürüp alsınlar. Crocodile'ın Kum Meyvesi aynı şekil, yahut işlevsel olması açısından Taklit Meyvesi ya da Mum Meyvesi olabilir. Ön cephe askeri olsun diye Dilimleme Meyvesi olabilir. Doflamingo'nun bir sürü adamı vardı, hepsi tutuklandı. Alsınlar meyvelerini hepsinden. Hobi Meyvesi mesela ya da Taş Meyvesi, bunlar çok büyük avantaj sağlayabilecek meyveler.

İşkecelerde sıkıntı yok, ama meyveler alınabilir. Mesela Doflamingo'nun gayet güzel meyvesi var, öldürüp alsınlar. Crocodile'ın Kum Meyvesi aynı şekil, yahut işlevsel olması açısından Taklit Meyvesi ya da Mum Meyvesi olabilir. Ön cephe askeri olsun diye Dilimleme Meyvesi olabilir. Doflamingo'nun bir sürü adamı vardı, hepsi tutuklandı. Alsınlar meyvelerini hepsinden. Hobi Meyvesi mesela ya da Taş Meyvesi, bunlar çok büyük avantaj sağlayabilecek meyveler.
Asıl Oda'ya böyle sorular sormak gerek.

Kaido mesela istemeden de olsa Alabasta'ya kötülük Croco'ya iyilik yapmış geçen dikkatimi çekti.Yaşlı kadını öldürüyor meyve Bon Clay'e geçiyor. :) Belki geç ölecekti.

Dünya Hükümeti'nin elinde Şeytan Meyveleri'nin doğasını bilen bir adam varken, süper güçlü Şeytan Meyvesi kullanıcılarını hapiste boş boş yatırmak yerine öldürüp, meyvelerini kendi bünyesindeki adamlara neden vermiyor acaba? Ellerinde Şeytan Meyveleri'nin neye benzediğini gösteren kitap da var üstelik.
Nerde geçiyor öyle biri olduğu?

Nerde geçiyor öyle biri olduğu?
D: Excuse me!! May I pose a serious question to the typically-vulgar SBS?? In Volume 46, Usopp said that the same power doesn't exist twice. But this doesn't make sense with what you said in the Volume 45 SBS... If the Gomu Gomu no Mi was in a book of fruits, then Luffy HAD to have eaten at least the SECOND known example of the fruit! Now, most beautiful and intelligent Ei-chan, explain it all!

O: Very sharp of you. But I'm cool. I haven't made any mistakes. As a hint, let me rephrase what Usopp is saying. "The same powers don't exist twice AT THE SAME TIME". How's that? For more detail, you'll just have to wait for a certain professor to make his appearance in the story, and explain exactly what the Devil Fruits REALLY are... Eventually.

İngilizcen yetmiyorsa, Google Translate sana yardımcı olabilir.

D: Excuse me!! May I pose a serious question to the typically-vulgar SBS?? In Volume 46, Usopp said that the same power doesn't exist twice. But this doesn't make sense with what you said in the Volume 45 SBS... If the Gomu Gomu no Mi was in a book of fruits, then Luffy HAD to have eaten at least the SECOND known example of the fruit! Now, most beautiful and intelligent Ei-chan, explain it all!

O: Very sharp of you. But I'm cool. I haven't made any mistakes. As a hint, let me rephrase what Usopp is saying. "The same powers don't exist twice AT THE SAME TIME". How's that? For more detail, you'll just have to wait for a certain professor to make his appearance in the story, and explain exactly what the Devil Fruits REALLY are... Eventually.

İngilizcen yetmiyorsa, Google Translate sana yardımcı olabilir.
Sbs'nin yayınlandığından haberim yoktu :| bunu anlayacak kadar var ingilizcem sağolasın shshs

Lastik meyvesi ve lütfü, o meyve olmadan arlongda bile ölürdü, suyun içinde kafasını uzattılar :oleyo2:
Croc dövüşü, enel dövüşü, lucci dövüşü hepsi tamamen lastik sayesinde.

Lastik çok büyük bir güç gearlara falan girmeden diyorum bunu, 10larca özelliği var meyvenin. ortalama üstü her karakter için logia meyvelerinden iyidir.
Ben sayayım.Arlongu sen söylemişsin.
Enel yıldırımdan öldürürdü en son 100 milyon volt çakıyordu.
Croco da öldürürdü.Çünkü balon olup yuttuğu suyu havaya tükürüp geri üzerine düşüremezdi balon olamayacağı için.:oleyo2:
Lucci boynuna shigan atıyordu boğazına birşey olmuyordu.Direk ölümcül darbe kan kaybından Fisher gibi giderdi.

@Alpamis yeterli mi ? :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık