Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uzun,uzun tartışasım yokta.King,Queen,Jack bu adamlara hakkını vermediğini düşünüyorum.
Bm tayfasında altılıdan güçlü Peros gibi bir adam var.Niye var diye biraz düşünürsek görürüz.Çünkü ilk 3 komutanı canavar korsanları gibi tayfalardan toplam olarak bak altını çizeyim toplam daha zayıf.3 yıkımcı birarada daha güçlü olduğu için mangaka dengelemek adına Peros gibi adam koyuyor öbür tayfaya.

Bm tayfasında altılıdan güçlü Peros gibi bir adam var.Niye var diye biraz düşünürsek görürüz.Çünkü ilk 3 komutanı canavar korsanları gibi tayfalardan toplam olarak bak altını çizeyim toplam daha zayıf.3 yıkımcı birarada daha güçlü olduğu için mangaka dengelemek adına Peros gibi adam koyuyor öbür tayfaya.
Sanji ile Zoro nispeten komutanları rahat yendi.

Luffy'de Cracker ve Kata'ya karşı ne durumlara düştü gördük.

Tüm sebep bu işte.Bende bu mantığa karşıyım.

Haklarından fazlasını veriyorum.Berbat featlere sahip adamlara en güçlü komutanlar mi diyeyim ?
En güçlü komutanlar demene gerek yok ama tatlı komutanlardan geride görüyorsun hemen hemen hepsini.
Wano'da yenilme üzerine kuruldukları için sana öyle gözüktüler,dövüşleride kısa tutmak zorunda kaldı.Olay bu bence.

En güçlü komutanlar demene gerek yok ama tatlı komutanlardan geride görüyorsun hemen hemen hepsini.
Tatlı komutanlarından geride görüyorum.Bu inanılması zor bir şey değil.Ki dünyada da böyle düşünen sayısı az değil.Amiralleri yener demedim tatlı komutanları.Buna takılacağına fandaşın MW'nin Queen Kata'yı yer mesajlarına takılabilirdin ama abi.Peros'un gösterdiği performansın 1 tık üstünü göstermiş adam Kata'ya extreme diff veriyordu Dof savunan çoğu arkadaşa göre.

Wano'da yenilme üzerine kuruldukları için sana öyle gözüktüler,dövüşleride kısa tutmak zorunda kaldı.Olay bu bence.
Benim dediğim şekilde 3-4 ödülleri topla iki tayfanın canavar korsanları 3.710 iken dört kişiyle anca o ödüllere yaklaşıyorlar. :) Sanmıyorum tesadüf olsun.Kata bile öne geçiremez onları.

Tatlı komutanlarından geride görüyorum.Bu inanılması zor bir şey değil.Ki dünyada da böyle düşünen sayısı az değil.Amiralleri yener demedim tatlı komutanları.Buna takılacağına fandaşın MW'nin Queen Kata'yı yer mesajlarına takılabilirdin ama abi.Peros'un gösterdiği performansın 1 tık üstünü göstermiş adam Kata'ya extreme diff veriyordu Dof savunan çoğu arkadaşa göre.
Dünya öyle düşünebilir çünkü hızlı hızlı işlendiler,millet tatmin olmamış olabilir.

Ben bunu görebiliyorum ve Oda tatlı komutanlar vs yıkımcılar çizse emin ol bir galip çıkartamaz çok zorlanır.

Benim dediğim şekilde 3-4 ödülleri topla iki tayfanın canavar korsanları 3.710 iken dört kişiyle anca o ödüllere yaklaşıyorlar. :) Sanmıyorum tesadüf olsun.Kata bile öne geçiremez onları.
Perospero bunlara cani hayvanlar tarzı bir şey diyordu galiba.Katliamı seviyor olabilirler ödül farkı bundan da olabilir.

Ya bana Kaido ve Koca ana korsanları oluşum olarak aşağı yukarı denk geliyor,birisi sağlam bir ittifak elde edip üstünlük sağlayabilirdi ancak.

Teach korsanları meyve avcılığı yapıyor,bu sayede aşabilir bunların tayfalarını.

Shanks için soru işaretlerim var mangaka dengeli bir tayfa diyor.

Yani tayfası Koca ana ve Kaido'dan güçlü olabilir o zaman bunları aşabilirdi Shanks neden aşamadı.

1)Aşmak mı istemedi mi ? Seçilmiş kişiyi bekledi.

2)Tayfası güçlü fakat kendisi bireysel olarak Kaido ve Koca anadan çok az farkla geride.

3)Ya da Kaido ve Koca ana nüfus çokluğuyla dengeliyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık