Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok Zoro çok yavaş :hhh:
Sanji sizin zatı alinizde Gear2'yi geçebilmiş şaşırdım valla ne yalans söyliyeyim en azılı Lütfü fanı olarak bunu söylemen şaşırttı beni xD
Sanji zaten zaman atlamasından en hızlı döndü. Başından beri söylenen bişey?

183671926927 kere söyledim ama ısrarla lafımı çeviriyorsun. Sanji ve luffy zoro’dan hızlıdır demek ile zoro yavaş adam demek aynı şey değil.

bi kere zamanı durdurup kimseye görünmeden komutana vurup birisini taşıyarak geri dönmedi. Ya da hızıyla ilizyon klonu bırakıp kaçtığı patlamayı yemiş gibi görünmedi. Sanji ve luffy’nin hızla yaptıkları şeyler çok absürt. Zoro normal hızlı biri. Patlama hızını da kenbunshokusunu da asla küçümsemedim. Ama bi sanji ve luffy değil o konularda.

Sanji de queeni ada dışına atmış. Ama hasarı bi zoro değil. Sanjinin hasarı yok demiş mi oluyorum şimdi?

Son düzenleme:
Sanji zaten zaman atlamasından en hızlı döndü. Başından beri söylenen bişey?

183671926927 kere söyledim ama ısrarla lafımı çeviriyorsun. Sanji ve luffy zoro’dan hızlıdır demek ile zoro yavaş adam demek aynı şey değil.
Her Zoro vs'sinde Zoro çok yavaş tepki bile veremez, dokunamaz yazıyorsun sonra gelmiş ne diyorsun ya :ehe:

Sanji Snake Man kadar hızlıdır bu arada ne gear 2'si.

Her Zoro vs'sinde Zoro çok yavaş tepki bile veremez, dokunamaz yazıyorsun sonra gelmiş ne diyorsun ya :ehe:

Mesela bu bölümde Zoro tekmeyi yedikten sonra kılıçla kesmiş. Zekasını kullanmış da diyebiliriz. Şu an için Zoro'nun olayı hızdan ziyade bitiricilik ve güç zaten.

Bi tane alıntıla. Vuramaz dediğim tek kişi katakuri. Onun da arkasındayım hala. Logia savunmasına vurabilmek ile hareket hızı yakalamak farklı şeyler.

Dediğim gibi yakalayamaz diyecek olsam sanji için söylerdim ve sanji>zoro derdim. Kata dışında karşılaştırılabilecek en hızlı karakter oydu zamanında. Onu yakalar demişsem kimi yakalayamaz demiş olabilirim ki? Momo’nun ısırdığı kaido mu?

Sanji hızını eski hali için söyledim. Yeni hali g4 formlarıyla yarışır yazdım farkındaysan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık