Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco'nun haki spesyalisti olmayacağı işlenmeden önce bile belliydi.Gelmişi var bunların.Sırf Zoro'nun rakibi diye King en güçlü çekiyorsunuz ama :D

Katakuri işlendikten sonra adamdaki özelliklerin hepsinin mevkidaşlarında da olacağını düşündünüz.Mangaka güzel yanıltıyor ama sizi :hhh:

Bu da yeni bir şey değil.Ki dövüşler sadece dayanıklılık ve saldırı gücü ile kazanılmaz.Marco'nun diğer tüm özellikleri Jozu'dan fazla.

Ray'i ölümcül zorlukta yenme ihtimalinden daha fazla olduğu kesin dediğimin.
Marco'dan haki master olmasını kimse beklemiyordu ama ee bir zahmet de insan yeni dünyanın olayı olan hakiyi gönül almak maksatlı da olsa birkaç kez de olsa saldırırken kullandırır dimi ? O da yok.

Her sağ kolun olayı farklı. Bunu yıllardır yazıyoruz. O yüzden kimseden her şeyi beklediğimiz de yanıldığımız da yok cınıms. Marco'da ortalama üstü silahlanma ve meyve uyanışı çıksaydı da en güçlü sağ kol olabilirdi duruma göre.

Valla dövüşler silahlanma hakisi, dayanıklılık, saldırı gücü ve fiziksel güçle kazanılmıyorsa kardeşim kusura bakma ama gözlem haki ve hızla hiç kazanılmaz ;)

Marco'dan haki master olmasını kimse beklemiyordu ama ee bir zahmet de insan yeni dünyanın olayı olan hakiyi gönül almak maksatlı da olsa birkaç kez de olsa saldırırken kullandırır dimi ? O da yok.
Yav Queen ve Jack de haki kullanırken adam akıllı çizilmediler bile.Oda kekosu koka çizmiyor bildiğin kıllığına.
Her sağ kolun olayı farklı. Bunu yıllardır yazıyoruz
Foruma üye olduğumdan beri ben de yazıyorum.

O yüzden kimseden her şeyi beklediğimiz de yanıldığımız da yok cınıms
Meyve uyanışı beklemiyor muydun adamdan ? 1.5 üstü ödül beklemiyor muydun ya da ? Yanıldın yahu nasıl yanılmadın :D

Valla dövüşler silahlanma hakisi, dayanıklılık, saldırı gücü ve fiziksel güçle kazanılmıyorsa kardeşim kusura bakma ama gözlem haki ve hızla hiç kazanılmaz
Algıya gel .d Sadece dayanıklılık ve saldırı gücüyle kazanılmaz yazdım ben.Linlin de savunması ve fiziksel gücünün ekmeğini yiyor,Saka karşısında dayanıklılığa güvenip dövüşürse ne olacağını ikimiz de iyi biliyoruzdur.

Jack gibi kendi seviyen için hantal ve gözlem fukarası olursan gelen geçen seni kum torbasına çevirir.Yeterince hızlı olmana rağmen saldırı gücün ve b.hakin eksikse de anca yenilgini uzatırsın.Savaşta önemli faktörler sadece silahlanma ve dayanıklılık değildir.Tüm faktörler önemlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık