Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingin sertliği ve slashları kaidodan daha iyi. Adamın işi bu. Kaidonun ana dövüş gücü balyozu. Meyvesi ile attığı slash farklı bir şey. Gene kaido kingden güçlü ateş de üretemez bence. Kingin asıl işi ateş. Veya kaido Aceden güçlü ateş üretemez. Yani kaido serinin zirvesi diye herşeyde daha iyi olacak diye bir şey yok. Mesela gözlem hakisi luffy kadar iyi değil.
Kaido'nun slashini takan kim. Kombine atağı öyle ya da böyle bir saniyede olsa blokladı uçmadı. King'in slashina karşı kılıcı ile savunma pozisyonundaydı ona rağmen metrelerce uçtu Franky durdurdu.

King'in sertliği felan görmedik. Ateşi iyileştiriyor büyük ihtimak ama etes ile ilgili hasar da görmedik. Bence Ejder ateşi daha ünlü. Kaido'nun ateşinden üstte olmayabilir.

İşin daha da garibi de ne biliyor musun kanka…? Bu saldırıdan sonra Zoro kalkıp yine Luffy’i kurtarıyor… ama kral hala laf yiyor… ilginç gerçekten… skaknsna

Yaranamazsınnnnn. Sen geleceğin kk'sını aynı gün 10 kere kurtar, ejderyanın bağırsaklarından çıkar sonra sözde o "kk" gelsin sağ kolundan 2-3-5 tane alsın. Allah yukarda Allahhhhh! :mincika::hıh:

Onlar ayrı. Bir de hazır beklediği slasha da uçtu. Hem bahanelere gel bahanelere. Luffy Fujitora'nın atağına uçarken hazırlıklı mıydı?:D

Çelişmekten başka bir şey yaptığınız yok.

Karakterlere bak o bu saldırıya uçtu şu bu saldırıya uçmadı şeklinde kıyaslıyonuz. Sonra daha güçsüz olduğu net olan bir atağa metrelerce ada turuna çıkıyor karakter onda da bahane hazırlık değildi oluyor.

Bal gibi de kıyaslarsın. Demek ki bir saldırıdan uçup ucmamak o saldırı hakkında çok da bilgi vermiyor. Çünkü net kombine atak>>>>>>King atak.

O yüzden hiç kıvırma hazırlıklı idi değildi felan diye.. Bunun açıklaması yok.
Yahu Kid adama teşekkür ediyor sen olmasaydın halimiz nice olurdu diye şükranlarını sunuyor sen hala yok Enma yaptı karşılayamadı mahvoldu bilmem ne :D Orada bir tane delikanlı çıkmamış değil iki üç gelsin bize koymaz diyen.Bir Zoro çıkmış.Üstelik kendini de düşündüğünden değil yine kaptanı ve yandaşlarını düşündüğü için.Saldırıdan uçup uçmamak bilgi vermez sadece.Saldırının boyutu,hızı içeriği vs bunlar da önemli.O kadar hızlı bir saldırı değildi ama çok güçlüydü işte.Yavaş olmasa Zoro o konuşacak vakti bulamazdı zaten.Ama önemli olan ona kafa atacak kararlılık ve irade.Hadi Luffy’i geç silah kullanmıyor bahanesi var ama orada metaldan Çin seddi bile yapabilecek Kid ve yine kılıç ustası Law Allahlarına kavuşma anlarını bekleyip diğer tarafa hazırlık yaparken Zoro durumu asla kabullenmiyor. :)

Kaido'nun slashini takan kim. Kombine atağı öyle ya da böyle bir saniyede olsa blokladı uçmadı. King'in slashina karşı kılıcı ile savunma pozisyonundaydı ona rağmen metrelerce uçtu Franky durdurdu.

King'in sertliği felan görmedik. Ateşi iyileştiriyor büyük ihtimak ama etes ile ilgili hasar da görmedik. Bence Ejder ateşi daha ünlü. Kaido'nun ateşinden üstte olmayabilir.
Zoro kesse kestiğini anlar. Kingi kesemiyor. Dağlama olayı bir tahmin. Ayrıca 2 yonkounun saldırısı şok dalgası şeklinde bir saldırı. Bir bakıma üzerine gelen ateş gibi düşün. Ateş seni geri itmez. Ama slashlar itiyor. Zoro da fujiyi itmişti mesela. Bu biraz da gelen saldırının hızı ile alakalı.

O ilaç şeyini şakasına söylemiştim ama sen böyle diyince gidip kontrol ettim.
Kaido'nun saldırısını havalı şekilde karşılayan Zoro, King'in saldırısında uçuyor... Aklıma iki seçenek geldi. King'in saldırısı Kaido'nun saldırısından daha güçlüdür. Ki değildir herhalde... Ya da ilacın yan etkisi olmalı.

Genel bir bakış yaptım 1000'den itibaren arka arkaya bakınca Zoro'nun nasıl bir performans gösterdiği daha çok belli oluyor çatıda çok iyi performansı.

Tereddütsüz harekete geçmek asıl güç budur bu sözün altını Zoro ile iyice dolmurmuş E.oda.

Yamato aşırı güçlü tayfa da Law-Yamato-Sanji varken diğer alt karekterlere bundan sonra sıra gelmez.

Quenn-Sanji savaşı baştan itibaren iyi geçmemiş yok Sanji kostüm giysem mi yok kıza mı vurdum vs. ile geçmiş çok vasat kalmış.

Law-Kid-Big Mom savaşı da aynı tatmin edicek panel sayısını ayırmamış hiç üstün körü geçmiş hep.

Zoro-King savaşı baştan sona iyi geçmiş aksiyonu kesmemiş hiç panel olarakta aslan payını almış savaştan zaten.

King üzerinde'de ayrı bir durmuş 3-4 bölümden fazla süren bir flashback bile gelebilir çok önemli ve değişik bir ırk belli ki.

Kaido'nun saldırısını havalı şekilde karşılayan Zoro, King'in saldırısında uçuyor... Aklıma iki seçenek geldi. King'in saldırısı Kaido'nun saldırısından daha güçlüdür. Ki değildir herhalde... Ya da ilacın yan etkisi olmalı.
King'in slashi o saldırıdan güçlü işte. Niye olmasın. Baya baya daha güçlü.

Bu arada ilaç etkisi ile ilgili de olabilir… yani şöyle; Zoro her ne kadar dinç halde kalkmış olsada… Sarf ettiği her eforla birlikte ilacın etkisi yavaş yavaş düşüyor olabilir. Zaten etkisi tamamen bitince olacaklar da söylendi… :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık