Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saldırı kısa zaten ,Zoro'nun yaptığı şey saldırmak için zaman bırakıcak bir şey olmasa da engelleyip kurtardığı için teşekkür ediyor.

İngilizce metin de anlam değişikse bilmiyorum ama Zoro'nun saldırıyı tamamen durdurduğu ortaya çıkıyor Tr çeviride.

Kötü çeviri de olsa 2-3 yere baktım farklı bir anlam çıkan yer görmedim.
Sen hangi çeviri den okudun ? Bak alpamis attı ''a second'' diyor sende ne diyor ?

Sen hangi çeviri den okudun ? Bak alpamis attı ''a second'' diyor sende ne diyor ?
Benim söylediğim saldırıyı tam almadı Law kurtardı muhabbetineydi.

Zaten saldırı 2-3 sn sürer yarım saat sürecek hali yok.Kısa süreliğine yazıyor Tr çevirilerde de zaman belirtmiyordu.

Zoro saldırıyı tam almış bütün saldırıya göğüs germiş yani, Law saldırı ortasında Zoro'yu çekip kurtarıyor algısınaydı benim sözüm.

Zoro tüm o saldırı ile mücadele etmiş işte.

Zaten saldırı 2-3 sn sürer yarım saat sürecek hali yok.Kısa süreliğine yazıyor Tr çevirilerde de zaman belirtmiyordu.

Zoro saldırıyı tam almış bütün saldırıya göğüs germiş yani, Law saldırı ortasında Zoro'yu çekip kurtarıyor algısınaydı benim sözüm.

Sen ortaya bir adet iddia attın ve bunu ''manga sayfası'' okuyarak yaptın. Onu at buraya bizde görelim tr çevirisi mangasına göre değişiyor manga çıktından sonra 3 farklı çevirisi çıkıyor bu yüzden o sayfayı at alpa gibi...

Law oradan almadı diyorsun yani tamam anladım şuan :good:

Ah Zoro sonradan ne olduysa en az 1/50 oranındaki hasar gücüne sahip saldırıları durduramıyor.

Evet 1/50 iyimser tahmin.:D

Yani o yüzden dedim bende 1 saniye tutması büyük olay diye. 1 saniyeyi küçümsemeye gerek yok Luffy Onigashima turu atar o sürede rahat. Sanji yarım saniyede atar. Kizaru saniyenin 4de1 inde aya gider gelir :D

@Mystic07 Law'ın Zoro'yu saldırıdan çekip çıkardığına dair bir sahne var mı ? Yok bildiğim kadarıyla sadece bir sahnede görülüyor gücünü kullandığ ve o sıra zaten Zoro hala saldırıyı durduruyor.

Dediğin gibi olabilir ama bu animede gösterilse bile kabul etmezler mesela adamlara 50 kere söyledim Kata, Lütfünün indiğini görüyor sonra düşüyor diye ama kabul etmediler ardından anime geldi aynen dediğim şekilde ama sonuç yine yok o yüzden muallakta kalmaya devam edecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık