Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangada geçen bir söz bu, Zoro'ya ait. Farketmedik ama güçlendik zamanla gibi bir sözdü.
Dostum seriyi bir kere izlemiş, iki kere okumuş biri olarak luffy'nin G2'sinin böyle bir değişime uğramadığına eminim ve bunun aksini kanıtlaman mümkün değil. Hala bir şeyler sallıyorsun. Haksızım öyle bir şey yokmuş demek bu kadar mı zor?

Bizim konumuz o değil ki.Biri amiral diğeri Yc2 o kadar fark olsun.Miyata düşük zorlukta alıyor dedi bende öyle olmadığını net biçimde anlatıyorum.Düşük zorlukla alacağın adama Elmas Jozu diye hazırola geçmezsin.
Aokiji en basit saldırılarından birisiyle yendi Jozu'yu.1v1 olsa ne yapacak da Jozu bu adama orta zorluk verebilecek onu da anlat.Logia savunmasını geçebilecek bir hızı yok,uyanışa karşı ne yapacağı belirsiz,hakilerin hepsinde geride.Tek önde olduğu konu fiziksel güç.Onda da Akainu gibi bir herife karşı 10 gün dövüşüp zar zor yenilmiş birisini indiremez.Vuramaz da kolay kolay zaten.

Dostum seriyi bir kere izlemiş, iki kere okumuş biri olarak luffy'nin G2'sinin böyle bir değişime uğramadığına eminim ve bunun aksini kanıtlaman mümkün değil. Hala bir şeyler sallıyorsun. Haksızım öyle bir şey yokmuş demek bu kadar mı zor?
Bir kere izleyip, iki kere okuduğunu baştan söyleseydin ya. Ne bileyim Oda'dan sonra en yetkin kişi olduğunu.

Ben en azından Oda'nın serisinde Oda'nın söylemediği bir ayrıntıyı varsaymıyorum. Öyle olmuştur, böyle güçlenmiştir,şöyle hızlanmıştır. :fool:
Sen de güçlenmediğini varsayıyorsun ve diğer türlü senaryoya hiç bir ihtimal vermiyorsun. Mangada geçen bir sözü benzer bir örnek olarak veriyorum, onu da kabul etmiyorsun. G2'nin çalışma prensibinden yola çıkıp güçlenmiş olabilir diyorum. O mantığa da yaklaşmıyorsun. G2 nin aynı kaldığını bu kadar güçlü iddia ediyorsan kanıtlayabilmen lazım. Neyse daha fazla mesaj atmayacağım bu konuda.

Sen de güçlenmediğini varsayıyorsun ve diğer türlü senaryoya hiç bir ihtimal vermiyorsun. Mangada geçen bir sözü benzer bir örnek olarak veriyorum, onu da kabul etmiyorsun. G2 nin aynı kaldığını bu kadar güçlü iddia ediyorsan kanıtlayabilmen lazım. Neyse daha fazla mesaj atmayacağım bu konuda.
Keşke yazdıklarımı okusaydın, daha kaliteli bir tartışma olabilirdi. Neyse iyi akşamlar.

Luffy adadan adaya geçerek güçleniyor muhabbeti bence yanlış ya adamın tüm güçleniş haritası tek, tek gösterildi.
Op'un doğasında olan bir şey bu.Zoro bunu te 2 yıl önce diyordu.İşin içine hakilerin de gelişme durumu girdi ekstradan.Daha potansiyelinin sınırına ulaşmamış herkes dövüştükçe daha da güçlenecek yani.

Op'un doğasında olan bir şey bu.Zoro bunu te 2 yıl önce diyordu.İşin içine hakilerin de gelişme durumu girdi ekstradan.Daha potansiyelinin sınırına ulaşmamış herkes dövüştükçe daha da güçlenecek yani.
Hayır onu demiyorum adam teknik varsayımsal olarak güçleniyor diyor. Luffynin ben güçleniş şablonu çizildi diyorum. Güçlenmesi gerektiğinde yeni teknik öğrendi veya var olan tekniğini geliştirdi. ( var olan teknik derken gözlem kasmayı gear 3tekniğini red rock gibi yeni bir sadlırıyla daha ileri seviyeye taşımasını kastediyorum. Her arc attığı elephant gun güncellenmiyor yoksa

Hayır onu demiyorum adam teknik varsayımsal olarak güçleniyor diyor. Luffynin ben güçleniş şablonu çizildi diyorum. Güçlenmesi gerektiğinde yeni teknik öğrendi veya var olan tekniğini geliştirdi. ( var olan teknik derken gözlem kasmayı gear 3tekniğini red rock gibi yeni bir sadlırıyla daha ileri seviyeye taşımasını kastediyorum. Her arc attığı elephant gun güncellenmiyor yoksa
Ha teknikleri güçleniyor da yeni p.up eklenmiş hali kadar fark etmiyor doğru o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık