Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Raum Sen Aokiji Beyazsakal'a Jozu olmasa tek atacaktı diyorsun sonra başkalarının yorumuna hakaret ediyorsun.
Yani Aokiji orda buza dönüştürüyordu. Buza dönüştürdüklerini de tek vuruşta öldürebilir. Beyazsakal saniyesinde kurtulsa bile ona kadar Aokiji alırdı Beyazsakalı. Birde adam Zoro'yu kıskanıyorlar diyor. Kim neden gerçek olmayan birini kıskanır ki. Tamamen saçma bir yorum.

Yani Aokiji orda buza dönüştürüyordu. Buza dönüştürdüklerini de tek vuruşta öldürebilir. Beyazsakal saniyesinde kurtulsa bile ona kadar Aokiji alırdı Beyazsakalı. Birde adam Zoro'yu kıskanıyorlar diyor. Kim neden gerçek olmayan birini kıskanır ki. Tamamen saçma bir yorum.
Aokiji'yi severdim foruma gelince ama bazı Aokiji fanları yüzündenlaksdaskldlaksjd xD

Düşünce özgürlüğü var istediklerini düşünebilirsin ama birilerinin yorumların aptalca demen yanlış o zaman bir de dön kendi yorumlarına bak derler,bazılarınada senin yorumların aptalca gelebilir.

Düşünce özgürlüğü var istediklerini düşünebilirsin ama birilerinin yorumların aptalca demen yanlış o zaman bir de dön kendi yorumlarına bak derler,bazılarınada senin yorumların aptalca gelebilir.
Düşünce özgürlüğü de bir yere kadar. Adam Zoro'yu kıskanıyorsunuz diyor. Düşünce özgürlüğü altında saçma sapan yorumlar yapıyorlar laf atınca da "düşünce özgürlüğü" diyorlar.

Düşünce özgürlüğü de bir yere kadar. Adam Zoro'yu kıskanıyorsunuz diyor. Düşünce özgürlüğü altında saçma sapan yorumlar yapıyorlar laf atınca da "düşünce özgürlüğü" diyorlar.
Görmezden gel,zaten sıkıntı varsa silerler mesajı bak dedigim gibi sende amiral konusunda sacmaladın ben sana aptalca yorum yapıyorsun dedim mi?
Uzatmayalım bu tartışmayı sen beni anlamışsındır.

Görmezden gel,zaten sıkıntı varsa silerler mesajı bak dedigim gibi sende amiral konusunda sacmaladın ben sana aptalca yorum yapıyorsun dedim mi?
Uzatmayalım bencede adamın biri gelmiş bana hakaret ediyor 2 defa raporluyorum tık yok. Gittim yeniden baktım mesajını silip uyarı falan verirler dedim onuda yapmamışlar. 2. raporumda da üstü kapalı hakaret ettiği için açıklayıp rapor ettim yine tık yok. Ben birinin yorumunu aptalca bulduğumda beni uyarıp mesajımı siliyorlar. Yaptığımın doğru olup olmaması önemli değil. Sen anlamışsındır beni. Neyse, uzatmaya gerek yok. İyi günler.

Ben espri yapmıştım ama arkadaş anlamamış. Anlayışsız olduğu için de bende engelli zaten :D Egosunu tatmin etmeye gelmiş he de geç :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık