Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bunu forumdaki her on kişiden en az sekizi söylüyordur. Ana karakterle hiç alakası yok bu işin. Hatta azılı ana karakter düşmanları bile aynı şeyi söyler. Sağ kol>sol kol.

Yeterli bilgi olmadığı için sağ kollar arası vs için net tartışmam ama bunun için net konuşabilirim. Kata veya herhangi bir sağ kol>Queen. Çok net.
Yanlış hesap, her on kişiden dokuzu söylüyordur buda forumda ki Luffy ve Zoro fanları oranı.

Yanlış hesap, her on kişiden dokuzu söylüyordur buda forumda ki Luffy ve Zoro fanları oranı.
Bu gözle baktığına göre Queen'i sırf Sanji için abarttığını söylememizde bir sakınca yoktur öyleyse.

Şu konuya dair sunulan argümanları 'Luffy&Zoro fanı' etiketleriyle okuyorsan tartışmaya gerek yok öyleyse.

Bu gözle baktığına göre Queen'i sırf Sanji için abarttığını söylememizde bir sakınca yoktur öyleyse.

Şu konuya dair sunulan argümanları 'Luffy&Zoro fanı' etiketleriyle okuyorsan tartışmaya gerek yok öyleyse.
Hiç alakası yok Sanji'den bağımsız, Queen'in dinazoruna çocukluğumdan beri sempatim var benim belki ondandır.

Yahu bana gelmiş X yonkosunun sağ kolu > Y yonkounun sol kolu diyorsun nasıl fan etiketi komayım ki ben sana ?

Hiç alakası yok Sanji'den bağımsız, Queen'in dinazoruna çocukluğumdan beri sempatim var benim belki ondandır.

Yahu bana gelmiş X yonkosunun sağ kolu > Y yonkounun sol kolu diyorsun nasıl fan etiketi komayım ki ben sana ?
Hâlâ fanlık diyor ya. :/ Biraderim burada Luffy'den bahsediyorsan ortada büyük bir sıkıntı var demektir. Luffy'nin yanında Sanji kim ki ona karşı avantaj sağlamak isteyeyim? İşi sağ kollara bağlayacak kadar dolambaçlı yollara başvurayım üstelik? Luffy-Sanji arasında anormal bir siklet farkı varken bunlara ihtiyacım var mı sence? Aklın alıyor mu cidden bunu? :/

Mangakanın yonkou sağ kollarına ayrı bir özen gösterdiği ve onları farklı bir klasmana koyduğu çok açık. Bunu göremiyorsan sorun yok. Aksini savunmanda da sıkıntı yok. Ama göremediğin gibi üstüne de fanlık manlık muhabbetlerine girip mide ekşitmeye de gerek yok. Her konuya Sanji'nin çakma Ray Ban gözlüklerinin ardından bakıyorsun ama haberin yok.

Son düzenleme:
Hâlâ fanlık diyor ya. :/ Biraderim burada Luffy'den bahsediyorsan ortada büyük bir sıkıntı var demektir. Luffy'nin yanında Sanji kim ki ona karşı avantaj sağlamak isteyeyim? İşi sağ kollara bağlayacak kadar dolambaçlı yollara başvurayım üstelik? Luffy-Sanji arasında anormal bir siklet farkı varken bunlara ihtiyacım var mı sence? Aklın alıyor mu cidden bunu? :/

Mangakanın yonkou sağ kollarına ayrı bir özen gösterdiği ve onları farklı bir klasmana koyduğu çok açık. Bunu göremiyorsan sorun yok. Aksini savunmanda da sıkıntı yok. Ama göremediğin gibi üstüne de fanlık manlık muhabbetlerine girip mide ekşitmeye de gerek yok. Her konuya Sanji'nin çakma Ray Ban gözlüklerinin ardından bakıyorsun ama haberin yok.
Aynı yonkounun sağ ve sol kolları için kıyas yaparsan amenna ama işi abartıp herhangi bir sağ kol, herhangi bir sol koldan daha büyüktür dersen ben sana Zoro fanlığı yapıyorsun derim !

Topluluğun büyük çoğunluğu tarafından kabul görmüş, ama aslında seride bir kesinliği olmayan şeyleri söylemem mi mideni ekşitti ?

Birde ben hangi yorumumda Luffy-Sanji kıyası yapmışım yada, ne zaman buradan avantaj sağlıyorsunuz demişim ? Tek tük insan gördüm burada sevmese bile karakterlere hakkını veren. Ezici çoğunlukta olan fan grupları resmen itin g.tüne sokmak amacı güdüyor arkadaşım.

Sen Queen mevzusunda Sanji'den bağımsız düşünüyorum dediğim halde bana Sanji gözlüğünden bakıyorsun diyorsun mesela. Ama ben Zoro-Luffy fanları için birşey söylediğimde ''aklın alıyor mu? '' .. Ya işte..

Luffy'nin gücünü bireysel olarak yorumlamıyorum ben artık. Şu ana kadar Luffy hangi arc tek başına gidip direk bossu indirdi ? Mihawk, Luffy'nin gücünü en iyi analiz eden adamdı şu seride.

Adam her gittiği yerde müttefik toplayıp öyle indiriyor. La yardım almadan Katakuri ile dövüştü diyecem ama brulee aklıma geliyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık