Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İste kıvırmanın tam tabiri budur :)
Sen üzülme diye.Tek panelden gördük o sözde denkliği de yoksa xd.

Miyata mod açık

Milyar farkla denk olunabiliyorsa birkaç yüz milyonluk farkla daha üstün de olunabilir demek ki. Kata>King.

Miyata mod kapalı

Temiz iş. ?
MW ve DNS'in yaptığı algı bu yalnız.Hem ödüller üzerinden yürüyorlar hem de Roger'ın zamanında WB'ye attığı ödül farkı ve dövüş sonrası ölü numarası yapıyorlar xd.

Bu ödül işine çok yanlış bakılıyor. Yok şu şu yaşında yok bu öldükten bu kadar yıl sonra falan..

Wb ve Roger'ı 5 yaptı. Korsan kral farkıyla Roger'ı buçuk öne attı daha farklı şeyler irdelemeye gerek yok

Sen üzülme diye.Tek panelden gördük o sözde denkliği de yoksa xd

MW ve DNS'in yaptığı algı bu yalnız.Hem ödüller üzerinden yürüyorlar hem de Roger'ın zamanında WB'ye attığı ödül farkı ve dövüş sonrası ölü numarası yapıyorlar xd.
Tek panel mi ? Allah'tan kork. Seride Roger'dan çok Wb'nin adı anılırken Wb'nin ağırlığı daha fazlayken tek panel dersen Allah çarpar adamı.

Bu arada ben hiçbir zaman ödül=güç kafasında olan biri olmadığım gibi sadece bu kıstastan yola çıkarak seviye belirlemedim. İşine geldiği gibi yazıp algı yapma karşiiiiim.

Wb'nin Roger kadar azgın(saldırgan, başına buyruk, düşünmeden hareket eden) olmayışı, Roger'ın tarihi bilmesi ve tayfasında Rayleigh gibi bir adam olması Wb'yle arasındaki ödül farkına sebeptir. Aksi durumda Roger yaşarken en güçlü adam ünvanı olan birine Roger şu kadar fark atmış bu kadar fark atmış dersen adama gülerler.

Wb'nin Roger'dan yukarıda yazdığım eksilerini kendisine versen Roger'a 500 değil 1-2 milyar ödül farkı koyardı.

Tek panel mi ? Allah'tan kork. Seride Roger'dan çok Wb'nin adı anılırken Wb'nin ağırlığı daha fazlayken tek panel dersen Allah çarpar adamı.

Bu arada ben hiçbir zaman ödül=güç kafasında olan biri olmadığım gibi sadece bu kıstastan yola çıkarak seviye belirlemedim. İşine geldiği gibi yazıp algı yapma karşiiiiim.

Wb'nin Roger kadar azgın(saldırgan, başına buyruk, düşünmeden hareket eden) olmayışı, Roger'ın tarihi bilmesi ve tayfasında Rayleigh gibi bir adam olması Wb'yle arasındaki ödül farkına sebeptir. Aksi durumda Roger yaşarken en güçlü adam ünvanı olan birine Roger şu kadar fark atmış bu kadar fark atmış dersen adama gülerler.

Wb'nin Roger'dan yukarıda yazdığım eksilerini kendisine versen Roger'a 500 değil 1-2 milyar ödül farkı koyardı.
Onu da mangakaya söyle artık xd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık