Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir kere mi? Bir kerede sayıyı tamamladı. Bir kez bayıldı. Ayıldı. Tekrar bayıldı. Sonra ayıldı ve yine bayıldı. 3 etti.:D

Pardon bir de Killer'dan sonra bayılmıştı. Toplamda 4 etti.
Hahaha avut kendini Hasan ihtiyacın var, gene uçuyorsun sonuçta :ehe:

Rezil oldu Lütfü, lütfücüler bile bıktılar ya hahahaha xD

O yorumu yapanlar ile iki bölüm önce Luffy Kaidoyu teke tek alacak diyenler aynı kasa.Kaale alınmayacak kişiler.
A aaaa ben kaale alınmayacak biri miyim :ehe:

Her ne kadar o zaman da şerh düşsem de alamayabilir diye ve kesinlikle bir ara yamulacağını vr o ara Yamatoyla konuşur dediysem de hala aynısını diyorum. Bu düşüncemin sebeplerini uzın uzun açıklayabilirim. Ama kısaca Oda'nın tarzındsn hareketle böyle bir yorumda bulundum.

A aaaa ben kaale alınmayacak biri miyim :ehe:

Her ne kadar o zaman da şerh düşsem de alamayabilir diye ve kesinlikle bir ara yamulacağını vr o ara Yamatoyla konuşur dediysem de hala aynısını diyorum. Bu düşüncemin sebeplerini uzın uzun açıklayabilirim. Ama kısaca Oda'nın tarzındsn hareketle böyle bir yorumda bulundum.
Uzun uzun yazma,valla okumam.Beynimi gereksiz op şeyleri ile doldurmak istemiyorum :D ama şunu söylerim,bu seri artık panel serisi olmuştur.Hikaye,kurgu bütünlüğü patlamıştır.Adam seriyi retcon yağmuruna tutarken,dün söylediğini bugün yalanlarken çizdiğini bile inanmayacaksın bunun.

@Raiden hadi oradan.Adanada lastik yakıp yakıp milleti manyak eden adamsın sen :/

Uzun uzun yazma,valla okumam.Beynimi gereksiz op şeyleri ile doldurmak istemiyorum :D ama şunu söylerim,bu seri artık panel serisi olmuştur.Hikaye,kurgu bütünlüğü patlamıştır.Adam seriyi retcon yağmuruna tutarken,dün söylediğini bugün yalanlarken çizdiğini bile inanmayacaksın bunun.

Aynen öyle. O yüzden kesin konuşmamak lazım hiçbir şeyde. Ama sorun bir sahneye dayanıp aaaaa düştü zaaaa xd diye tahlil yapmak.

Gerçi onu yapanlar da işin geyiğinde bence. Ciddi sorsak yok be olm makara yapıyoz derler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık