Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ödüle bakmayın artık yahu. Gaddar kişilerin ödülleri daha fazla işte. Katakuri dediğin adam kek adasından dışarı mı çıkmış? Ödül falan asla konuşmadığım,takılmadığım şeyler bence takılmayın kimse sizi kaale almaz.

Ödüller kaptanlarla beraber de artıyor. Bu yüzden tüm hasır şapka tayfası benzer ödül artışı almış mesela oda kendi söyledi. Nami, brook, robin ve franky yaptıkları şeylere bakılmaksızın 50 milyon ödül artışı aldı. O sırada dressrosa’da bişey yapmayanların bile ödülü arttı.
Usopp “god usopp” olarak ilk kez ödül aldı. Bi de monster trio’da fark var Sanji 100 milyon arttı. Zoro 200 arttı. Kaptan büyük olay yaratınca kafadan ödül vermişler tayfaya.

Yonkou’ların ödüllere bakarsak:

Big mom: 4300
Kaido: 4600
Wb: 5000

Sağ kolların seviyesi aynı bile olsa ödüller arası bi fark olmalı zaten kaptanlardan dolayı. Bi de olayları çözme yöntemleri var. Big mom diplomasi, kaido yıkım, wb karışık.

Ayrıyetten sadece kaptanlar değil komutanların kendi davranışları da var. Jack’in gittiği adalar yıkılıyor. Adam kaç yüzyıllık tarihi umursamadı zou’yu bile yok ediyordu. Queen salgın hastalık yayıyor. King savaş uçağı gibi adayı gezip ateşleriyle bombalıyor (muhtemelen).

Marco kaptanından dolayı yüksek ödüle sahip. King ve queen’in kaptanı ise bm’ye kıyasla biraz fazla ödüle sahip ve kendileri de deli. Kata’ya kıyasla ödül farklarının sebebi budur.

Queen suitli sanji'nin hızına nasıl ayak uyduracak merak ediyorum bu savaş hızın karakterler adına çok önemli olup olmadığnı görüceğz

Ödüller kaptanlarla beraber de artıyor. Bu yüzden tüm hasır şapka tayfası benzer ödül artışı almış mesela oda kendi söyledi. Nami, brook, robin ve franky yaptıkları şeylere bakılmaksızın 50 milyon ödül artışı aldı. O sırada dressrosa’da bişey yapmayanların bile ödülü arttı.
Usopp “god usopp” olarak ilk kez ödül aldı. Bi de monster trio’da fark var Sanji 100 milyon arttı. Zoro 200 arttı. Kaptan büyük olay yaratınca kafadan ödül vermişler tayfaya.

Yonkou’ların ödüllere bakarsak:

Big mom: 4300
Kaido: 4600
Wb: 5000

Sağ kolların seviyesi aynı bile olsa ödüller arası bi fark olmalı zaten kaptanlardan dolayı. Bi de olayları çözme yöntemleri var. Big mom diplomasi, kaido yıkım, wb karışık.

Ayrıyetten sadece kaptanlar değil komutanların kendi davranışları da var. Jack’in gittiği adalar yıkılıyor. Adam kaç yüzyıllık tarihi umursamadı zou’yu bile yok ediyordu. Queen salgın hastalık yayıyor. King savaş uçağı gibi adayı gezip ateşleriyle bombalıyor (muhtemelen).

Marco kaptanından dolayı yüksek ödüle sahip. King ve queen’in kaptanı ise bm’ye kıyasla biraz fazla ödüle sahip ve kendileri de deli. Kata’ya kıyasla ödül farklarının sebebi budur.
Ödülü, kaptan etkisinden ziyade hükümet adına oluşturulan tehlikenin daha fazla etkilediği bu arc benim için kesinleşmiştir.

ödüle bakmayın artık yahu. Gaddar kişilerin ödülleri daha fazla işte. Katakuri dediğin adam kek adasından dışarı mı çıkmış? Ödül falan asla konuşmadığım,takılmadığım şeyler bence takılmayın kimse sizi kaale almaz.
ben senin gibi düşünmüyorum tabi ki ödül seviyesinin bir gaddarlık bir kötülük boyutu var, ama bu seride ,bu one piece evreninde bana göre ilk arctan hatta ilk bölümden beri ödüller görüntüsü güçle sıralanmıştır ve bu şekilde bize söylenmiştir ve okutulmuştur.sevdiğimiz veya sevmediğimiz karakterlerin ödüllerinin seviyesine göre güç sıralamasında geriye düşmelerinin önüne geçmek için "ya aslında o çok ponçik o yüzden ödülü düşük yoksa aslında çok güçlü" demek onu güçlü etmiyor..

kesinlikle ödül miktarı güçle orantılı ve hatta sıralamanın sebebi dahi olabilir.

Şuana kadar hep meyvesini aşırı kullananlarda yorulma gördük.

Cracker sürekli sıfırdan bisküvi üretince yoruldu.

croco sinirlenip etrafı kuruttuktan sonra meyvesiz dövüştü.

Kidd gear4’le aynı anda dev robot açtı. Daha sonra o robotu kullanmadığını gördük. Bu parçalandıkça geri birleşen bişey yorulmuş olmalı yani.
Zeus’u tutan kafesi de enerjisi bitince bozuldu law görüp söyledi bunu.

Ace sürekli entei atmak varken küçük teknikler atıyorsa sebebini az çok kestirebiliriz.
________

Bu aralar pica çok konuşuluyor. Ben onun dev goleminin de böyle yorucu olduğunu düşünüyorum. Yc3-yc4 ligine karşı 5-10 saat o formda kalabileceğini sanmıyorum.

qinjao ve kral yumrukçu beraber vurunca kol aldı. Bu yc3 seviyesi değil qinjao zayıftı orda. Pica sürekli parçalanan uzuvlarını geri toplamaktan yorulur zaten.
Pica komutan seviyesiyle uzaktan yakından alakası olmayan bir adam. Luffy geöerken indirecekti nerdeyse. G3 ile ortaya çıkardı zoroya al kes dedi. Komutanlar saatlerce dövüşme potansiyeli olan adamlar. Pica hangi komutan karşısında durabilir? Crackerın bisküvileri sadece g4 ile kırılıyordu. Picanın taş golemini luffy tek g3 ile rahat rahat parçaladı. Zoro o taşları pasta dilimler gibi dilimliyordu. Crackerın bisküvilerini öyle kesebilir mi? Katakurinin picanın yerini bulamama ihtimali yok o gözlem hakisiyle. B hakisi luffynin g4 ataklarını karşılayabiliyordu. Picanın ne saklanma ne de dayanma ihtimali var.

Şuana kadar hep meyvesini aşırı kullananlarda yorulma gördük.

Cracker sürekli sıfırdan bisküvi üretince yoruldu.

croco sinirlenip etrafı kuruttuktan sonra meyvesiz dövüştü.

Kidd gear4’le aynı anda dev robot açtı. Daha sonra o robotu kullanmadığını gördük. Bu parçalandıkça geri birleşen bişey yorulmuş olmalı yani.
Zeus’u tutan kafesi de enerjisi bitince bozuldu law görüp söyledi bunu.

Ace sürekli entei atmak varken küçük teknikler atıyorsa sebebini az çok kestirebiliriz.
________

Bu aralar pica çok konuşuluyor. Ben onun dev goleminin de böyle yorucu olduğunu düşünüyorum. Yc3-yc4 ligine karşı 5-10 saat o formda kalabileceğini sanmıyorum.

qinjao ve kral yumrukçu beraber vurunca kol aldı. Bu yc3 seviyesi değil qinjao zayıftı orda. Pica sürekli parçalanan uzuvlarını geri toplamaktan yorulur zaten.
yorulmayı olayı bu seride abes kaçıyor çünkü adamlara bakıyorsun 10 gün 10 gece dövüşüyorlar seriye bakıyorsun fantastik evren zaten uçan adamlar mı dersin zıplayan,yer yaran farklı farklı karakterler mi dersin insanüstü bir seri. Birincisi yorulmak, ikincisi ise yaşlılık seri aşırı dengesiz ve bunu dengeleyemiyor. Adam gitti zoroya kemiklerinin kırıldığı sahne çizdi. 1000 bölüm sonra mı aklına geldi baki animesine bağlamak. Bu herif bodoslama çizmiyorsa bir şey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık