Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olum bu nasıl adam övme şu mesajı Roger okusa rabbine sığınıp kesiş atar sana.
Çok garip değil mi? Roger ölümcül hastaliga yakalanmış ölecek. WB turp gibisin diyor. Demek gücü o kadar fazlaymış ki o halinde bile WB'nin turp gibi yorumlanmasına yol açmış. WB'nin tahayyülünün dışında güçler ile oynamış Roger.:D

Alpa çok güzel algı kasıyor ama bunu yaparken mangayla bağdaştırarak yapıyor. Wb'nin Roger'a turp gibisin demesinden övmesine ayrı şaşırdım.
Alpacığım ne yazsa karşı taraf elini ovuşturuyor, neyin algı kasması millete sallamak için ekstra malzeme veriyor anasını satayım. Red 10 lvl karakterdi Alpa'dan sonra 100'ü gördü beleş exp ala ala. Ama Alpa'nın her 10 yorumundan biri atom bombası etkisi yaratır. O yorum denk geldiğinde işler dengeleniyor biraz.

Alpacığım ne yazsa karşı taraf elini ovuşturuyor, neyin algı kasması millete sallamak için ekstra malzeme veriyor anasını satayım. Red 10 lvl karakterdi Alpa'dan sonra 100'ü gördü beleş exp ala ala. Ama Alpa'nın her 10 yorumundan biri atom bombası etkisi yaratır. O yorum denk geldiğinde işler dengeleniyor biraz.
Eee boşuna sarmıyor her gün Hasan'a. Red ile aramda hala 40 lvl var diye rahat davranıyorum ama bu gidişle 3-4 yıla yakalayacak diye korkuyorum .s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık