Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazacaktım unuttum.Şimdi siz yüzde muhabbetiyle dalga geçiyorsunuz ya Dragonball’da da var yüzde muhabbeti.Oda’nın ne kadar db fanı olup mangasına eklediğini biliyor olmalısınız.O yüzden fazla eğlenmeyin derim bu mangada da olabilir.Adamın ana karakteri esinlenme bir kere.

:D %80 dolaylarında en az.Daha üstte olabilir.Çünkü derisine saldırı zor işliyor.İçten hasarlar ile Luffy ve Zoro’nun saldırıları etki etmiş gözüküyor.
İnşallah Luffy ile 1v1 kalana kadar %60'ına düşecek. İnancımız tam. Dof'i ile aynı yuzdeyi tutturaması lazım Oda'nın. Ne de olsa Yamato=Law, kafes=ada. Arclar paralel ilerliyor çok açık bir şekilde :D

evet ben bıktım zoro ve sanji fanlarıyla güç tartışmaktan madem kk leveli luffyle eşit potansiyeli var o zaman kendi gitsin kaidouya hem kılıç luffynin meyvesinden çok iş yapar böyle düşünen sanjiciler zorocular falan varsa madem öyle gitsinler yapsınlar o zaman boş boş takılmasınlar sağ kollarla niye kingden yumruk yiyor o zaman gitsin kessin kingi bitirsin işi
Bana kalsa içinden geçirtirim ama ahh Oda bırakmıyor ki! :) Her şeyin zamanı var dostum. Zoro'nun karşılaşacağı en az 3 rakip daha olmalı şu gidişata göre. Şimdi sağ kol alan adam bilmem kaç rakip sonra amiral mi olacak sanıyorsun misal ? Nolacak sence, hangi seviye Zoro'nun nihai seviyesi ?

Bana kalsa içinden geçirtirim ama ahh Oda bırakmıyor ki! :) Her şeyin zamanı var dostum. Zoro'nun karşılaşacağı en az 3 rakip daha olmalı şu gidişata göre. Şimdi sağ kol alan adam bilmem kaç rakip sonra amiral mi olacak sanıyorsun misal ? Nolacak sence, hangi seviye Zoro'nun nihai seviyesi ?
mihawk mihawkda maksimum amiraldir ya da çok azıcık üstü çünkü amiraller çok güçlü hasta bile olsa adam beyazsakala kafa tutuyor adamlar savaşıp adanın iklimini değiştiriyor birisi gökten meteor atıyor

mihawk mihawkda maksimum amiraldir ya da çok azıcık üstü çünkü amiraller çok güçlü hasta bile olsa adam beyazsakala kafa tutuyor adamlar savaşıp adanın iklimini değiştiriyor birisi gökten meteor atıyor
Mihawk'a maksimum amiral diyen eller yamulur yamulurrrrrrr! El insaaaaaaf. Abi ne amirali kafayı mı yedin ? :D O 5 sene öncesinin Mihawk'ı. Geçti o işler. Sana güncelleme gelmiş görmemişsin. Sen Mihawk'ı da Zoro'yu da güncelle hihi.

Kaido adadaki güçlü kişilerle kapıştığı için aynı zamanda bir yandan kafesle uğraşan Doffy gibi. Bu arkın Issho'su da Koca Ana işte. Issho da işini şansa bırakıyor Koca Ana da. Zaten Koca Ana nasıl yaşıyor orası meçhul. En nihayetinde körler sağırlar birbirini ağırlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık