Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizcilerden herkes kaçıyor Wb bile kaçıyor.Sen bunu korsanların dövüşüyle kıyaslıyorsun.Kaido 10 - 20 sene önce zayıfmış ya ona ithafen diyorum :D yoksa ne bileyim seviyesini.Tsuru’nun bir derdi var kişisel mesele.Belki Drake gibi bir yakınını öldürmüştür Doflamingo.Takıntılı yani ona karşı Sengoku ile karşılaştırılacak mevzu değil.Smoker nasıl luffy takıntısı varsa muhtemelen öyle.Luffy smoker seviye olmadığı gibi yine öyle denklem olmaz.Ha bir yandan çekinebilir yeteneği ip meyvesinin antisi gibi duruyor.Karşısında Luffy görmüş Enel gibi kalacaksa kendi meyvesi ona karşı olacaksa niye savaşmak istesin.Tsuru da boş biri değil Garp ve Sengoku neslinden.
Kaçmak başka o tepkiyi verip kaçmak başka. Onu görünce tırsmış bildiğin normal bir tepki mi şimdi o doğru söyle. :D

Bir derdi yok, kişisel mesele olsa gösterilirdi zaten kadın normal denizci korsan peşine gidiyor. Herkes gidiyor o tek mi bu konuda? Kuzan falan da Garp'ın peşine takılmak istiyordu hatırla yani abartılacak bir şey yok o konuda. Yakınını öldürse ''Uslu çocuk ol'' falan mı der Dof'a yapışır ümüğüne. :D

Tsuru'ya boş diyen yok zaten ama daha çok stratejist kendisi saf güçten ziyade.

Kaçmak başka o tepkiyi verip kaçmak başka. Onu görünce tırsmış bildiğin normal bir tepki mi şimdi o doğru söyle. :D

Bir derdi yok, kişisel mesele olsa gösterilirdi zaten kadın normal denizci korsan peşine gidiyor. Herkes gidiyor o tek mi bu konuda? Kuzan falan da Garp'ın peşine takılmak istiyordu hatırla yani abartılacak bir şey yok o konuda. Yakınını öldürse ''Uslu çocuk ol'' falan mı der Dof'a yapışır ümüğüne. :D

Tsuru'ya boş diyen yok zaten ama daha çok stratejist kendisi saf güçten ziyade.
Abartma ya ne tepkisi vermiş lanet olsun baş belası tepkisi vermiş.Zaten Tsuru güçlüdür hele o zamanlar daha güçlüdür.Garp ve Sengoku efsaneyse Roger ile dövüşüyorsa Tsuru da amiral vardır.Ama sen fikir kadını yaptın hemen. :D Bana öyle gelmedi bir derdi var.Bir derdi yoksa 10 tane zincirle bağlanmış zindandaki adamın başında niye beklesin hesap sorar gibi.Bence korumalık görevine de kendi gönüllü olmuştur.Vardır bir olayı açıklanır.Acaba kimin tavuğuna kışt dedi ne yaptı.

Abartma ya ne tepkisi vermiş lanet olsun baş belası tepkisi vermiş.Zaten Tsuru güçlüdür hele o zamanlar daha güçlüdür.Garp ve Sengoku efsaneyse Roger ile dövüşüyorsa Tsuru da amiral vardır.Ama sen fikir kadını yaptın hemen. :D Bana öyle gelmedi bir derdi var.Bir derdi yoksa 10 tane zincirle bağlanmış zindandaki adamın başında niye beklesin hesap sorar gibi.Bence korumalık görevine de kendi gönüllü olmuştur.Vardır bir olayı açıklanır.Acaba kimin tavuğuna kışt dedi ne yaptı.
Ben fikir kadını olarak söylemiyorum cici MW mangaya göre konuşuyorum. :D

Bu kadın MF savaşında da 2. komutan olarak tanıtıldı. Çünkü taktikleriyle ön planda olmuş biri olarak görünmüş denizciler içinde zaten kendisine ''Gözde Eleman'' lakabı takılış bu yüzden dolayı...

Hesap sorar gibi beklemiyor, Jinbe de zincirlerle bağlıydı ID de işkence ediliyordu. Bir de geçmişte de Tsuru düşüyordu peşine yani bir nevi o ilgileniyor gibi bir durum olmuş bu konuda. Yoksa az çok sıkıntısı olan kişilerin küçük de olsa hikayesini gördük Law-Dof olayı gibi. Tsuru bir denizci olarak Dof'un peşinden geliyordu işte. Diğer türlü hiç bir mesaj veya ip ucu görmedik mangada senin söylediğin gibi.

Aokiji vs Dof-Fujitora vs Dof bölümlerini izlesin,bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık