Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O değil de aklıma şimdi geldi. Her yonkounun bir sağ kolu var ve genelde kral haki sahibi gibi. Ray, katakuri, oden vs. Bir ihtimal king ve bende de çıkacak. Bu durumda wanonun lideri odenin en güçlü adamında da kral haki çıkabilir. Bir ihtimal kinemon kaidoyu delerken kral haki uyandırmış olabilir mi? Veya en güçlü gözüken denjiro da kral haki görebilir miyiz?

O değil de aklıma şimdi geldi. Her yonkounun bir sağ kolu var ve genelde kral haki sahibi gibi. Ray, katakuri, oden vs. Bir ihtimal king ve bende de çıkacak. Bu durumda wanonun lideri odenin en güçlü adamında da kral haki çıkabilir. Bir ihtimal kinemon kaidoyu delerken kral haki uyandırmış olabilir mi? Veya en güçlü gözüken denjiro da kral haki görebilir miyiz?
Oden ve reyleigh normal sağ kol değildiler. Herkese oğlum diyen adam Oden’e kardeşim diyordu.
Reyleigh zaten eski efsanelerden. Garp’ın “aynı anda 2 efsaneyle uğraşamayız” dediği adam.
Zoro da bunlar gibi biri olacak belli yıllardır. Soyuna da bakarsak çok normal artık kral hakisi.

Bi tayfa üyesinden kolay kolay kral hakisi çıkmaz bence. Boyun eğmezler çünkü başkasına. Karaktere ters.
Katakuri mesela kral hakisi olsun veya olmasın kardeşlerini korumak adına neler yapmış ömrü boyunca. Luffy’nin kaptanlık anlayışı oydu mesela. Tayfayı korumak. Ace de kendini feda ediyordu wb karşısında. Bu ikisinde liderlik var. Kata’nın annesi ve ace’in babası da zaten özeller.

Kata’nın kaptanı öz anne. Ace ise beyaz bıyığı baba olarak görünce tayfanın bi parçası oldu.

King şuana kadar gördüğümüz kadarıyla normal bi tayfa üyesi. Kardeşlik, evlatlık, dostluk durumu yok. Çok büyük bi saygısı varsa bilemem ama güçlüye boyun eğmiş gibi duruyor. Böyle birinde kral hakisi olur mu ki? Güç seviyesi bi yana ben o kişiliği göremedim şuana kadar.
Kinemon’da ise karakter ve güç yok bence.

Katakuri vs İchijiye baktım da tüm Germa66 ailesini Katakuri çizik bile almadan yenermiş.

Animede yine bir iki ekleme yapmışlar İchijiye, mangada oda yok direk Katakuri boğazlarken çizmiş. Diğer kardeşlerde benzer sonu yaşardı sırayla.

Adam bana modun gözünün önünde hakaret ediyor.Sonrasında da mesajımı editledim ama çekiyor.WG yine şaşırtmıyor xd.
Orada hakaret serbest değil mi idiotlar havada uçuşuyor.:D O değil Kuzan dof ailesine düşük zorluk atar demişler hep şaka gibi.xD Hak vermeye başladım sana.
Kafalarda deli soru bu Ivankov Sanji'ye ne öğretti ?
Şu savaşta denizciyi kasığından yakalama hareketini öğretmiştir şu an çok işe yarayacak.:ehe::ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık