Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu uyanış açar diyon da öyle olmuyor o işler gördük Dressrosa da. Yarım saat dediğin 1 dk falandır yav o sahne en fazla. Dediğim gibi adam dönüp Dof'a bakış atıyor ''Ne oluyor?'' gibisinden, yani gafil avladığı net bu sahnede bunu niye anlamak istemiyosun? Luffy kitliyken kolunu hareket ettiriyor vb. Yani güçlü kişileri tamamen hareketsiz kılamıyorsun. Logialara karşı zaten sıfır ilevsellik sağlıyor bu yetenek.

Onu geç adam Dof araya giriyor diye öldürmek ile tehdit ediyor sen kurtarmak falan diye sayıklıyorsun. Dof gelmese zaten adam saldırmak için bekliyordu Dof'a sinirleniyor o yüzden zaten. Dof da kurtardığı adama ortak olalım falan diyor sana göre he bir de reddediliyor sonra Koffy gelip ''WB ile ni ortak oluyorsun?'' falan diye soruyor...

Ulan bu Koffyciler. :D

Yahu bunun önem ile trollemek ile alakası yok. Adamın kendisi böyle, yani trollemek normalde olduğundan absürt hareketler yapmak vb. olur olsa. Adam böyle yürüyor... :D
Yav tartıştığımız şeye bak ??

Seride cinsiyet değiştirebilen bir karakter var. Bunun üstüne iddiaya girme bence, terse kalabilirsin. :d
Ben bunu Mangaka'nın dediği şeylere göre kanıtladım öyle bir ihtimal yok.
Hee teoriler var o ayrı ama dediğim gibi Ivankov'un söyledikleri ve Mangaka'nın söyledikleriyle birleştirildiğinde bu yemlemeden başka bir şey değil.
Açıklamalara ve karakter tepkilerine bakan zaten az çok anlar bu durumu. İddaa'ya da hazırım her zaman her şeyine... :D

Yav tartıştığımız şeye bak ??
Koffy'nin pembe donuna kadar gidecek olay yakında... :D :ehe:

Yalnız bu yürüyüşü gördüğüm zaman acayip hoşuma gitmişti. Epey eğlenmiştim.
Çok beğenmiştin değil mi o açıdan. :)
Yahu uyanış açar diyon da öyle olmuyor o işler gördük Dressrosa da. Yarım saat dediğin 1 dk falandır yav o sahne en fazla. Dediğim gibi adam dönüp Dof'a bakış atıyor ''Ne oluyor?'' gibisinden, yani gafil avladığı net bu sahnede bunu niye anlamak istemiyosun? Luffy kitliyken kolunu hareket ettiriyor vb. Yani güçlü kişileri tamamen hareketsiz kılamıyorsun. Logialara karşı zaten sıfır ilevsellik sağlıyor bu yetenek.

Onu geç adam Dof araya giriyor diye öldürmek ile tehdit ediyor sen kurtarmak falan diye sayıklıyorsun. Dof gelmese zaten adam saldırmak için bekliyordu Dof'a sinirleniyor o yüzden zaten. Dof da kurtardığı adama ortak olalım falan diyor sana göre he bir de reddediliyor sonra Koffy gelip ''WB ile ni ortak oluyorsun?'' falan diye soruyor...

Ulan bu Koffyciler. :D

Yahu bunun önem ile trollemek ile alakası yok. Adamın kendisi böyle, yani trollemek normalde olduğundan absürt hareketler yapmak vb. olur olsa. Adam böyle yürüyor... :D
Bunlar herzamanki saçma yargıların ben sana ne olduğunu ve devamında ne olacağını açıklamışım hala altından girip üstünden çıkmaya çalışıyorsun.Croco’nun sırrı da diyelim ki kadın çıkmadı yine pis birşey olacak yine moraracaksın yani kurtuluşun yok.:hhh: Ona gülmediler buna güldüler durumu,yağmurdan kaçarken doluya yakalanma durumu yaşayacaksın. :D

Çok beğenmiştin değil mi o açıdan. :)

Bunlar herzamanki saçma yargıların ben sana ne olduğunu ve devamında ne olacağını açıklamışım hala altından girip üstünden çıkmaya çalışıyorsun.Croco’nun sırrı da diyelim ki kadın çıkmadı yine pis birşey olacak yine moraracaksın yani kurtuluşun yok.:hhh: Ona gülmediler buna güldüler durumu,yağmurdan kaçarken doluya yakalanma durumu yaşayacaksın. :D
Nerede saçma yargım var. Luffy kurtulmuş mu kurtulmuş? Dediğim gibi güçlü karakterleri oynatamıyor mu Atmos-Belamy vb. gibi oynatamıyor. Hala diyorsun ki uyanış açar vb. ne diyeyim kolay gelsin açsın :S

Croc'a geçiyorsun hala, yahu adam yemliyor sizi. Ivankov bile bas bas bağırıyor ''Onu çaylak olduğu zamandan tanıyorum'' diye. Aynı Mangaka ''20'li yaşlarının başında Shichi oldu'' diyor. Roger'ın idamı sırasında kaç yaşındaydı bu adam bir bak. Orada arkası dönük çizilmiş diye kadın diyenler var daha...

Merak etmeyin siz balık gibi yemlenmeye devam edin, böyle bir şey çıkması imkansız Mangaka böyle şeyleri boşu boşuna söyleyip atlamaz bu noktayı. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık