Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herif g2 bile kullanmayan Luffy'den tekme tokat dayak yedi ne amirali, aynı cümlede kullanmak bile hakaret olur.
Croco Wbnin tükürüğü ile tek atacağı adam la.Akainu adamı uğraşmaya değmez bile bulmadı.En son savaştığı Wb korsanları ile bir olmuş Akainudan kaçıyordu xd
Depresyona girip iktidarsız bir sol elci olmadan önce muhakkak YC3 vardır ama, amiral mümkün değil.
Filmlerde yapılan imalar ve mangadaki
bilgilere göre öyle geçmişte.Sonra salmış moria gibi tokattan sonra.Rayleigh dengi hemen hemen zirvesi.Zaten başka türlü zamanında senin gibi zayıf birine mi yenildim diye haykırmazdı mfda.

Üye silindi 1004

Filmlerde yapılan imalar ve mangadaki
bilgilere göre öyle geçmişte.Rayleigh dengi hemen hemen zirvesi.Zaten başka türlü zamanında senin gibi zayıf birine mi yenildim diye haykırmazdı mfda.
Ray seviyesinden bu hale gelebilmesi için Beyazsakal'ın Croco'ya çok daha başka şeyler yapmış olması lazım. Ama bunun mizahı olmaz dillendiremiyorum... Öbür türlü Ray'likten Luffy'den dayak yeme seviyesine düşmenin başka açıklaması yok.

Ray seviyesinden bu hale gelebilmesi için Beyazsakal'ın Croco'ya çok daha başka şeyler yapmış olması lazım. Ama bunun mizahı olmaz dillendiremiyorum... Öbür türlü Ray'likten Luffy'den dayak yeme seviyesine düşmenin başka açıklaması yok.
Kolunu kesip timsahlara yem etmiştir.Şoka giren gencin lakabı crocodile olur.Bu travmayı atlatamaz.Ve Cavendish gibi
erkek güzeli olabilir.Sonra wb yüzü yarmıştır.Gitti popülerlik diye depresyona girmiş olabilir.

Üye silindi 1004

Kolunu kesip timsahlara yem etmiştir.Şoka giren gencin lakabı crocodile olur.Bu travmayı atlatamaz.Ve Cavendish gibi
erkek güzeli olabilir.Sonra wb yüzü yarmıştır.Gitti popülerlik diye depresyona girmiş olabilir.
Tüküre tüküre dövüp üstüne sake dökmüş olabilir Croco'nun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık