Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'yu sevdikleri için olabilir mi ? Anketlerle konuşucaksak wg anketlerini atayım buraya.
Reddit ile Wg kitlesini bir tutmak mı :( Wgye kalsa Wb ile kapışır şu an Zoro.Zoro'nun King'i yenebileceğini düşünmenin haterlıkla bir alakası yok onu göstermek için attım.Zoro sevildiği için öndeyse neden peki bu oylamada farkın kralını Zoro yemiş bir anlatır mısın ? Kata'nın Zoro'dan fazla sevilme ihtimali olmadığı bariz.
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/lhix85

Reddit ile Wg kitlesini bir tutmak mı :( Wgye kalsa Wb ile kapışır şu an Zoro.Zoro'nun King'i yenebileceğini düşünmenin haterlıkla bir alakası yok onu göstermek için attım.Zoro sevildiği için öndeyse neden peki bu oylamada farkın kralını Zoro yemiş bir anlatır mısın ? Kata'nın Zoro'dan fazla sevilme ihtimali olmadığı bariz.
https://www.reddit.com/r/OnePiece/comments/lhix85
Benim düşünceme katılmıyorsam ya fansın ya da hater. :/ Zoro anca seri sonu sağ kol seviyesine gelecek! Bu arc istediği kadar komutan yerine Kaido'yu hedeflesin, Chopper bile istediği kadar Queen'dan kan alsın bu karakterleri tayfanın dövüş gücü olan elemanlar yenemez. :( Who's Who'yu falan alır anca, sonraki arc belki komutan alırlar. ;)

Benim düşünceme katılmıyorsam ya fansın ya da hater. :/ Zoro anca seri sonu sağ kol seviyesine gelecek! Bu arc istediği kadar komutan yerine Kaido'yu hedeflesin, Chopper bile istediği kadar Queen'dan kan alsın bu karakterleri tayfanın dövüş gücü olan elemanlar yenemez. :( Who's Who'yu falan alır anca, sonraki arc belki komutan alırlar. ;)
Hayır yani arc sonu yc2 seviyesine gelicek denen Zoro'nun featleri 10kat daha iyi Queen'den.Tam performans da görmedik Zoro'yu.Napıcak bu King,Queen hibrit açınca 5 kat daha mı iyi olacaklar.Sanji'ye de Peros falan fazla görülüyor garip işler.

Üye silindi 5781

Zoro'nun ciddi anlamda Kaido'yu öldürme veya çok ağır hasar verme ihtimali varken daha fazla pişman olacağınız yorumlar yapmayın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık