Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Resmi sil bence bu forumda yasak bu tarz şeyler paylaşmak.
Haber olduğu için silmeyecektim ama sileyim bari sorun çıkmaması adına.

---------

One Piece manga media editor, Takuma Naito enters an illegal NSFW manga site that could expose him to accountability by Shueisha Publishing !!! This matter appeared by mistake today in a broadcast on the official One Piece channel !!!

Sanırım bu olaydan sonra editörün işten çıkarılma ihtimali var.

Fatality değil ama şöyle bir durum var.Wb onu bıçaklayan Squardo'ya bile sarılan affeden adamdı.Bu tarz hareket beklentisi yalan oldu o yani mevzu.
Onu da zamanında taktik diye yapmış adamın iç sesleri ortada :D
Squardo için yaptığı tek şey artık geride kalıp öleceği kesinken "sen yürü git la burası bende" demesidir. Yorgan gitmiş kavga bitmişti. Ace kurtulmuş artık kaçıyordu tabi nereden bilecek sonrasında yapacağı mallığı.

Onu da zamanında taktik diye yapmış adamın iç sesleri ortada :D
Squardo için yaptığı tek şey artık geride kalıp öleceği kesinken "sen yürü git la burası bende" demesidir. Yorgan gitmiş kavga bitmişti. Ace kurtulmuş artık kaçıyordu tabi nereden bilecek sonrasında yapacağı mallığı.
Yani müttefikleri inandırmak şov yapmak olarak görüyorsun o hareketi öyle mi anladım ? Bence beyazsakalı tanıyamamışsın.Öyle kurnazlık yapacak adam değil.Sıfatından bile belli olurdu öyle olsa çizerdi yazar.

Yani müttefikleri inandırmak şov yapmak olarak görüyorsun o hareketi öyle mi anladım ? Bence beyazsakalı tanıyamamışsın.Öyle köylü kurnazlığı yapacak adam değil.
Adam kendi iç sesiyle itiraf ediyor la ne yorumlaması? :D Baya baya Akainu gevşeğini tasdik ediyor. Ki kurnazlığı da vardır WBnin. Milleti yıllarca kandırmış "ailemsiniz size dokunana ne yaparım" falan diye. :D

Oden veya ailesi için Kaidoya telefon açamayan, çok kaybımız olur diyen adam tüm adamlarını Ace gereksizi için feda ediyor hem de daha büyük bir güce karşı. Belki de yaşlılıktan aklı gidip geliyordu artık bilemiyorum :D
Burada ben birşey göremedim ne var tam olarak.Birde bu çeviri nereden dünyanın en güçlü adamı değil tehlikeli diyor Sengoku.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık