Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hakiyi büyük bir saldırı gücüne çevirmiyor, kullanıcısının hakisini çok rahat kullanarak aldığı haki ile büyük saldırılar yapmasını sağlıyor bu yüzden kullanıcı sıska bir hale dönüyor.
Kolunu sıska yapacak kadar haki gücünden ne kadarını harcadı o kıyıyı kesmek için de sonra ondan geri kalanı geri verince yine kolu eski haline geri döndü?

Hadi bana bunu da açıkla.

Kolunu sıska yapacak kadar haki gücünden ne kadarını harcadı o kıyıyı kesmek için de sonra ondan geri kalanı geri verince yine kolu eski haline geri döndü?

Hadi bana bunu da açıkla.
Orada kontrol Zoro'da değil, Zoro kapasiteli olmasa kullanıcısını bayıltana kadar haki çekiyormuş zaten, sen normal işleyişi neden öyle sanıyorsun.

Enma kullanıcısının sahip olduğu hakiyi daha rahat kullanmasını sağlayan bir kılıç. Shusui kadar da iyi bir kılıç değil eğer kullanıcısı güçlüyse ve hakisini istediği kadar rahat kullanabiliyorsa en azından şimdilik o kadar güçlü değil.

Yani Zoro için Enma, Shusui'den daha faydalı bir kılıç ama atıyorum Mihawk için aynı şeyin geçerli olduğunu söyleyemem.

Üye silindi 5781

Admla ilgili doğru düzgün bilgi yok ki.
Hangisi tutarsa:fool::fool:
Aslında birkaç bilgi var , en azından öyle sanılıyor.
Luffy: Kar ülkelerindeki insanların uyumadığını biliyor muydun? Çünkü uyurlarsa ölürlerdi.
Blackbeard'ın ayağının altındaki karlar (renklendirilmiş halinde var sadece):
Karasakal'ın sebepsiz(?) Kar ülkesi olan Drum Krallığını yok etmesi...Bana göre bunu yapma sebebi geçmişinden ötürü , One Piece'te geçmişteki acıların hiçbirinin kolay kolay unutulmadığını gördük.
(Katakuri , Luffy , Shanks ve ismini sayamadığım onlarca karakter bunun birer örneği)
Buggy'nin karasakal için Marco'yu doğrular nitelikte ''o bir canavar'' ve ''savaş boyunca hiç uyumamış'' demesi.
Yani bana göre 2 tane şeytan meyvesinin tek sebebi meyvesi değil.
Blackbeard değişik bir canlı (insan) ; burası kesin.

Orada kontrol Zoro'da değil, Zoro kapasiteli olmasa kullanıcısını bayıltana kadar haki çekiyormuş zaten, sen normal işleyişi neden öyle sanıyorsun.

Enma kullanıcısının sahip olduğu hakiyi daha rahat kullanmasını sağlayan bir kılıç. Shusui kadar da iyi bir kılıç değil eğer kullanıcısı güçlüyse ve hakisini istediği kadar rahat kullanabiliyorsa en azından şimdilik o kadar güçlü değil.

Yani Zoro için Enma, Shusui'den daha faydalı bir kılıç ama atıyorum Mihawk için aynı şeyin geçerli olduğunu söyleyemem.
İyi de sorduğum soruya cevap vermedin. Zoro'nun kolunu sıska hale sokacak kadar haki çektiğini söylüyorsun bununla kıyıyı kesti diyorsun? Ee ben sonra neyi geri verdi de kolu yine eski haline geri döndü diyorum?

İyi de sorduğum soruya cevap vermedin. Zoro'nun kolunu sıska hale sokacak kadar haki çektiğini söylüyorsun bununla kıyıyı kesti diyorsun? Ee ben sonra neyi geri verdi de kolu yine eski haline geri döndü diyorum?
Çok gereksiz bir zorlama yapıyorsun çektiği hakinin tamamını kıyı kesmeye mi harcadı ? Zoro'nun kolunda sadece o kıyıyı kesecek kadar haki mi var yani ? O zaman Pika'yı kestiğinde Thandi diyen Luffy kıvamına gelmeliydi. Zorlama böyle şeyleri ya, kılıç gerekitğinden çok daha fazla haki çekti sonra geri verdi, o kıyı kesme için giden Haki Zoro'nun tırnağını sıskalaştırmaz.

Üye silindi 6810

Aslında birkaç bilgi var , en azından öyle sanılıyor.
Luffy: Kar ülkelerindeki insanların uyumadığını biliyor muydun? Çünkü uyurlarsa ölürlerdi.
Blackbeard'ın ayağının altındaki karlar (renklendirilmiş halinde var sadece):
Karasakal'ın sebepsiz(?) Kar ülkesi olan Drum Krallığını yok etmesi...Bana göre bunu yapma sebebi geçmişinden ötürü , One Piece'te geçmişteki acıların hiçbirinin kolay kolay unutulmadığını gördük.
(Katakuri , Luffy , Shanks ve ismini sayamadığım onlarca karakter bunun birer örneği)
Buggy'nin karasakal için Marco'yu doğrular nitelikte ''o bir canavar'' ve ''savaş boyunca hiç uyumamış'' demesi.
Yani bana göre 2 tane şeytan meyvesinin tek sebebi meyvesi değil.
Blackbeard değişik bir canlı (insan) ; burası kesin.
Buda olabilir, seriye, karşı hiçbir yönü yok teorini beğendim ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık